Dordrecht, Netherlands

50Plus Drechsteden Werkt heeft een nieuwe naam

Stichting 50Plus Drechtsteden Werkt bestaat vijf jaar en viert dat met een nieuwe naam. De nieuwe naam is Werk Plus Ervaring.
Sofia Letova | 30 juni 2017 16:43 | Aangepast op 30 juni 2017 16:43
Volgens voorzitter Riet Duykers komen 50-plussers met veel ervaring veel sneller aan een baan. De stichting heeft als doel het ondersteunen van werkzoekende 50-plussers en had gehoopt voor deze verjaardag weer overbodig te zijn. Maar dat blijkt allerminst het geval te zijn, omdat volgens sommige statistieken maar 3% van de werkzoekende 50-plussers een nieuwe baan vindt.

Toch zijn ze niet helemaal overbodig. In Dordrecht heeft de stichting 30% van de 50-plussers aan een baan geholpen. Het jubileum werd gisteren gevierd met een symposium in het Stadskantoor.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...