gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

50Plus Drechtsteden Werkt wordt vijf

Stichting 50Plus Drechtsteden Werkt viert op donderdag 29 juni haar eerste lustrum.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De stichting 50Plus Drechtsteden Werkt heeft als doel het ondersteunen van werkzoekende 50-plussers en had gehoopt voor deze verjaardag weer overbodig te zijn. Maar dat blijkt allerminst het geval te zijn, omdat volgens sommige statistieken maar 3% van de werkzoekende 50-plussers een nieuwe baan vindt.

Het jubileum wordt gevierd met een symposium in het Stadskantoor in vergaderzaal 1. Dat duurt van 14.00 tot 17.00 uur en is vrij toegankelijk.

De eerste spreker op het symposium is Leo Euser, senior beleidsmedewerker bij Diversiteit in Bedrijf, een initiatief van de Stichting van de Arbeid.

Na een terugblik op de afgelopen vijf jaar door de voorzitter volgt een discussie tussen een aantal werkenden, werkzoekenden, politici, beleidsmakers en werkgevers. Vervolgens wordt het eerste jubileumboekje aangeboden aan wethouder Peter Heijkoop, portefeuillehouder arbeidsmarktbeleid Drechtsteden, gevolgd door een netwerkborrel.

Lees ook

DSC_4780.JPG

Kuijt ziet FC Dordrecht winnen met contractnieuws op komst: ‘De pen ligt klaar’

Het is niet meer de vraag of, maar wanneer Dirk Kuijt zijn contractverlenging bij FC Dordrecht aankondigt. Het nieuws hing al wekenlang (en eigenlijk al langer) in de lucht, maar na de 1-0 zege op ADO Den Haag geeft hij aan dat het officiële bericht niet lang meer op zich laat wachten.

yv2026412NKS02384.jpg

FC Dordrecht nipt te sterk voor amper uitgekaterde kampioen

Na acht duels zonder zege mag FC Dordrecht weer eens drie punten bijschrijven. In een wedstrijd waarin voor tegenstander ADO Den Haag weinig op het spel stond, was de thuisclub met 1-0 te sterk voor de pas gekroonde Keuken Kampioen Divisie-kampioen.

korfbalfoto.png

Euforische beelden: DeetosSnel naar het hoogste korfbalniveau

DeetosSnel/QLS speelt komend zaalseizoen op het hoogste niveau van Nederland. De Dordtse korfballers waren zaterdag te sterk voor het Amsterdamse Blauw-Wit (20-18) en zetten, met hulp van honderden meegereisde fans, de Maaspoort in Den Bosch op z’n kop.

IMG-20260411-WA0008.jpg

Man gestoken met schaar, 18-jarige aangehouden

Bij een ruzie in de Dordtse wijk Sterrenburg is zaterdag gestoken. Een 18-jarige man is aangehouden, meldt de politie. Ook is er een schaar in beslag genomen.

Waar kan ik hier poepen_1.png

LUISTER: De noodzaak van toiletten in het openbaar, waar kan ik hier poepen?

Niet meer de deur uit durven omdat er geen openbare toiletten in de buurt zijn. Voor één op de vier Nederlanders is dat werkelijkheid. Die komen er bekaaid vanaf in Sliedrecht: die gemeente scoort het laagst in onze streek. Maar waar loopt je allemaal tegenaan als je nodig moet?

foto artikel kermis rid.jpg

Zorgen over gewelddadige jeugdgroepen: ‘Ze hebben messen en andere wapens bij zich’

Er zijn in Ridderkerk zorgen over gewelddadige jongerengroepen in en rondom het dorp. De burgemeester besloot onlangs in samenspraak met politie en Openbaar Ministerie om de kermis aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied. Naar nu blijkt, zijn rivaliserende jeugdgroepen die rondlopen met wapens daarvan de oorzaak. “We willen het hier graag rustig en veilig houden.”