gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

50Plus Drechtsteden Werkt wordt vijf

Stichting 50Plus Drechtsteden Werkt viert op donderdag 29 juni haar eerste lustrum.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De stichting 50Plus Drechtsteden Werkt heeft als doel het ondersteunen van werkzoekende 50-plussers en had gehoopt voor deze verjaardag weer overbodig te zijn. Maar dat blijkt allerminst het geval te zijn, omdat volgens sommige statistieken maar 3% van de werkzoekende 50-plussers een nieuwe baan vindt.

Het jubileum wordt gevierd met een symposium in het Stadskantoor in vergaderzaal 1. Dat duurt van 14.00 tot 17.00 uur en is vrij toegankelijk.

De eerste spreker op het symposium is Leo Euser, senior beleidsmedewerker bij Diversiteit in Bedrijf, een initiatief van de Stichting van de Arbeid.

Na een terugblik op de afgelopen vijf jaar door de voorzitter volgt een discussie tussen een aantal werkenden, werkzoekenden, politici, beleidsmakers en werkgevers. Vervolgens wordt het eerste jubileumboekje aangeboden aan wethouder Peter Heijkoop, portefeuillehouder arbeidsmarktbeleid Drechtsteden, gevolgd door een netwerkborrel.

Lees ook

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.

hoogblokland

Gemeente hakt knoop door: deze twee locaties kunnen samen 275 vluchtelingen opvangen

Bleskensgraaf en Hoogblokland zijn gekozen als plekken voor nieuw te bouwen asielzoekerscentra. Op deze twee plekken in de gemeente Molenlanden zullen naar verwachting 125 en 150 vluchtelingen worden opgevangen. Met deze keuze valt Nieuw-Lekkerland af als locatie.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

zomerpark gemeente dordrecht

De hele zomer sport en spel in toekomstig Stadspark: ‘Gezellige ontmoetingsplek!’

Om Dordtenaren kennis te laten maken met het nieuwe Stadspark, organiseert de gemeente deze zomer voor het eerst ‘Zomerpark’. Onder die noemer zullen op twee verschillende locaties diverse sport- en spelactiviteiten worden georganiseerd. Daarnaast staan er twee maanden lang allerlei speeltoestellen, waar jong en oud gratis gebruik van kunnen maken.