gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

50Plus Drechtsteden Werkt wordt vijf

Stichting 50Plus Drechtsteden Werkt viert op donderdag 29 juni haar eerste lustrum.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De stichting 50Plus Drechtsteden Werkt heeft als doel het ondersteunen van werkzoekende 50-plussers en had gehoopt voor deze verjaardag weer overbodig te zijn. Maar dat blijkt allerminst het geval te zijn, omdat volgens sommige statistieken maar 3% van de werkzoekende 50-plussers een nieuwe baan vindt.

Het jubileum wordt gevierd met een symposium in het Stadskantoor in vergaderzaal 1. Dat duurt van 14.00 tot 17.00 uur en is vrij toegankelijk.

De eerste spreker op het symposium is Leo Euser, senior beleidsmedewerker bij Diversiteit in Bedrijf, een initiatief van de Stichting van de Arbeid.

Na een terugblik op de afgelopen vijf jaar door de voorzitter volgt een discussie tussen een aantal werkenden, werkzoekenden, politici, beleidsmakers en werkgevers. Vervolgens wordt het eerste jubileumboekje aangeboden aan wethouder Peter Heijkoop, portefeuillehouder arbeidsmarktbeleid Drechtsteden, gevolgd door een netwerkborrel.

Lees ook

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.