Dordrecht, Netherlands

6 medewerkers Albert Schweitzer ziekenhuis besmet met corona na afscheidsbijeenkomst

Bij een personeelsbijeenkomst in het Albert Schweitzer ziekenhuis zijn zeker zes medewerkers besmet geraakt met het coronavirus. Het gaat om de locatie Zwijndrecht.
Vivian Rutte | 24 september 2020 11:50 | Aangepast op 24 september 2020 11:50
Bij de afscheidsbijeenkomst waren zo'n dertig medewerkers aanwezig. Zij hebben allen opdracht gekregen zichzelf te monitoren. Het gaat om medewerkers van de verpleegafdeling F (interne geneeskunde en cardiologie).

Alle patiënten die met de betrokken zorgverleners in contact zijn geweest, zijn in kaart gebracht en hebben woensdag al bericht ontvangen over hoe te handelen, meldt het ziekenhuis. 

De Raad van Bestuur heeft met onmiddellijke ingang alle versoepelingen met betrekking tot bijeenkomsten teruggedraaid. Dat betekent dat niet-zorggerelateerde afspraken (zoals een afscheidsbijeenkomst) niet mogen plaatsvinden, en dat andere bijeenkomsten zoals collegiaal overleg digitaal of op gepaste afstand plaatsvinden.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...