Dordrecht, Netherlands

6e Editie van KUNSTHOOFD in Dordrecht

De zesde editie van KUNSTHOOFD is dit jaar te bezoeken zien op het Groothoofd in Dordrecht. Op dit evenement kun je verschillende beeldend kunstenaars live aan het werk zien. Vanaf zondag 23 juli tot en met 27 augustus is het evenement elke zondag van 12:00 uur tot 18:00 uur te bezoeken.
Ananda Cobussen | 13 juli 2023 13:14 | Aangepast op 13 juli 2023 13:14
Dit jaar is het thema van KUNSTHOOFD ‘Geuren en Kleuren’. Deze ondertitel slaat op de geuren van de horeca en de kleuren slaan op de kunstenaars. Samen vormen deze twee onderdelen het sfeerbeeld aan het Groothoofd.

Tijdens dit evenement zijn ruim 25 beeldend kunstenaars live aan het werk. Als je vragen hebt over het kunstwerk, kun je deze stellen aan de kunstenaars. Zij geven graag uitleg over hun kunst en de werkwijze.

Bekijk hieronder de reportage van een eerdere editie van KUNSTHOOFD.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...