Dordrecht, Netherlands

73.000 euro voor maatschappelijke projecten

73.000 euro is er door de Rabobank uitgereikt aan 21 projecten uit de Drechtsteden. Deze projecten zijn aangedragen door verenigingen en instellingen en moeten de leefomgeving verbeteren.
Petra Scheurwater | 31 oktober 2017 13:25 | Aangepast op 31 oktober 2017 13:25
In totaal melden zo'n 60 projecten zich aan om aanspraak te maken op een Aandeel-in-elkaarcheque van de bank. Rabobank Drechtsteden wil hiermee "een stuk van het geld dat verdiend wordt in dit gebied, teruggeven aan de maatschappij."

Dat zei de nieuwe directievoorzitter van de bank, René Kerstens, tijdens de ledenavond. Het geld wordt besteed aan projecten die verdeeld zijn in de groepen cultuur, maatschappelijk en sport. De leden van de bank bepaalden door te stemmen naar welke projecten een cheque ging.

De cheques werden uitgereikt op de ledenavond van de bank. De avond is een hoogtepunt in de Week van de Coöperatie, die loopt tot en met 4 november. In deze week toont de Rabobank hun missie aan leden, klanten en de samenleving.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...