Dordrecht, Netherlands

73.000 euro voor maatschappelijke projecten

73.000 euro is er door de Rabobank uitgereikt aan 21 projecten uit de Drechtsteden. Deze projecten zijn aangedragen door verenigingen en instellingen en moeten de leefomgeving verbeteren.
Petra Scheurwater | 31 oktober 2017 13:25 | Aangepast op 31 oktober 2017 13:25
In totaal melden zo'n 60 projecten zich aan om aanspraak te maken op een Aandeel-in-elkaarcheque van de bank. Rabobank Drechtsteden wil hiermee "een stuk van het geld dat verdiend wordt in dit gebied, teruggeven aan de maatschappij."

Dat zei de nieuwe directievoorzitter van de bank, René Kerstens, tijdens de ledenavond. Het geld wordt besteed aan projecten die verdeeld zijn in de groepen cultuur, maatschappelijk en sport. De leden van de bank bepaalden door te stemmen naar welke projecten een cheque ging.

De cheques werden uitgereikt op de ledenavond van de bank. De avond is een hoogtepunt in de Week van de Coöperatie, die loopt tot en met 4 november. In deze week toont de Rabobank hun missie aan leden, klanten en de samenleving.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Lees ook

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...