Dordrecht, Netherlands

75 jaar bevrijding belangrijkste thema van Archeologiedagen

AWN afdeling Lek- en Merwestreek organiseerde dit weekend de Nationale Archeologiedagen, die dit jaar helemaal in het teken stonden van 75 jaar bevrijding. Rondom de Regelbau 502 bunker in Willemsdorp werden allerlei activiteiten gehouden.
Matthijs Meerman | 14 oktober 2019 16:19 | Aangepast op 14 oktober 2019 16:19


Zo werden er bijvoorbeeld rondleidingen door de bunker gegeven, en verschillende stichtingen op het gebied van archeologie lieten zien hoe ze te werk gaan.

Ook voor kinderen was er veel te doen. Ze konden bijvoorbeeld meedoen aan een speurtocht en aan een thematische creatieve verwerking.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...