gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A15 tussen Papendrecht en Gorinchem gaat op de schop

67336bc3cfa87da4223d0c36eced84ed

Minister Cora van Nieuwenhuizen(Infrastructuur en Waterstaat) heeft vanochtend het startsein gegeven om de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem aan te pakken. Op dit moment staat de weg op de tweede plek in de file top 20.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De Minister heeft 330 miljoen euro uitgetrokken om de weg te verbeteren. Bij de collega's van RTV Rijnmond geeft ze aan: 'Of dat betekent dat het een driebaansweg gaat worden, is nog niet duidelijk.We gaan ook kijken of het op andere manieren zou kunnen. Er is 330 miljoen euro voor uitgetrokken. Dat is een mooi en reëel bedrag om ermee aan de slag te kunnen.' De minister denkt ook aan een kortetermijnaanpak met in- en uitvoegstroken.

De files tussen Papendrecht en Gorinchem worden gezien als één van de duurste files van Nederland. Volgens minister van Nieuwenhuizen wordt het dan ook hoog tijd dat er daarmee aan de slag wordt gegaan.

Lees ook

Jens foto met 2 ouderen

Jens (22) woont tussen de ouderen: ‘Ontzettend leuk, ik geniet ervan’

Als jongere in een seniorencomplex wonen, voor Jens is het de werkelijkheid. Hij woont in het Sterrenwiel in Sterrenburg met korting, op voorwaarde dat hij vrijwilligerswerk doet voor de senioren. “Ondanks mijn aarzelingen aan het begin ben ik blij dat hij er is”, zegt bewoner Gerard van Ek.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

Winteropvang-Dordrecht-768x576

Dak- en thuislozen kunnen hier opnieuw terecht deze winter

Voor dak- en thuislozen uit onze streek komt opnieuw een tijdelijke regionale winteropvang in Gorinchem. Vanaf 1 december biedt Gebouw C, pal naast het Stadhuis, onderdak voor wie Dordrecht moeilijker bereikbaar is. De kosten worden betaald uit rijksmiddelen van maatschappelijke opvang, Dordrecht beheert deze regionale pot.

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.