gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A15 tussen Papendrecht en Gorinchem gaat op de schop

67336bc3cfa87da4223d0c36eced84ed

Minister Cora van Nieuwenhuizen(Infrastructuur en Waterstaat) heeft vanochtend het startsein gegeven om de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem aan te pakken. Op dit moment staat de weg op de tweede plek in de file top 20.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De Minister heeft 330 miljoen euro uitgetrokken om de weg te verbeteren. Bij de collega's van RTV Rijnmond geeft ze aan: 'Of dat betekent dat het een driebaansweg gaat worden, is nog niet duidelijk.We gaan ook kijken of het op andere manieren zou kunnen. Er is 330 miljoen euro voor uitgetrokken. Dat is een mooi en reëel bedrag om ermee aan de slag te kunnen.' De minister denkt ook aan een kortetermijnaanpak met in- en uitvoegstroken.

De files tussen Papendrecht en Gorinchem worden gezien als één van de duurste files van Nederland. Volgens minister van Nieuwenhuizen wordt het dan ook hoog tijd dat er daarmee aan de slag wordt gegaan.

Lees ook

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Schermafbeelding 2026-07-23 170721

Doorstroming van N3 naar A16 moet beter, dit gaat er gebeuren

Weggebruikers die vanaf de N3 linksaf naar de A16 willen, kunnen na een ingreep gebruik maken van twee rijstroken. Rijkswaterstaat past het kruispunt in Dordrecht aan aangezien verkeer daar regelmatig opstroopt, ook nu de Papendrechtsebrug dicht is. “We hebben dit vooraf zien aankomen.”

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

FOTOBOUDEWIJNMETBALK

Boudewijn Brandwijk (26) is jongste wethouder van de streek: 'Dichtbij de mensen staan'

Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.