Dordrecht, Netherlands

A15 tussen Papendrecht en Gorinchem gaat op de schop

Minister Cora van Nieuwenhuizen(Infrastructuur en Waterstaat) heeft vanochtend het startsein gegeven om de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem aan te pakken. Op dit moment staat de weg op de tweede plek in de file top 20.
Jordy Nijenhuis | 26 juni 2018 10:09 | Aangepast op 26 juni 2018 10:09
De Minister heeft 330 miljoen euro uitgetrokken om de weg te verbeteren. Bij de collega's van RTV Rijnmond geeft ze aan: 'Of dat betekent dat het een driebaansweg gaat worden, is nog niet duidelijk.We gaan ook kijken of het op andere manieren zou kunnen. Er is 330 miljoen euro voor uitgetrokken. Dat is een mooi en reëel bedrag om ermee aan de slag te kunnen.' De minister denkt ook aan een kortetermijnaanpak met in- en uitvoegstroken.

De files tussen Papendrecht en Gorinchem worden gezien als één van de duurste files van Nederland. Volgens minister van Nieuwenhuizen wordt het dan ook hoog tijd dat er daarmee aan de slag wordt gegaan.

Lees ook

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...

Meer armoede ondanks positieve cijfers; ‘landelijk structureel beleid nodig’

De gemeente Dordrecht maakt zich zorgen over toenemende armoede. Net als andere grote gemeenten in o...

Bouw 'loterijwoningen' begonnen: voor jonge starters

De bouw van de 14 'loterijwoningen' in Hardinxveld-Giessendam is deze week van start gegaan. De star...

Nieuwe poging om asielopvang Papendrecht te blokkeren: 'Ernstige tekortkomingen'

Een aantal inwoners van Papendrecht is opnieuw een petitie gestart tegen de komst van asielopvang in...

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...