gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A15 tussen Papendrecht en Gorinchem gaat op de schop

67336bc3cfa87da4223d0c36eced84ed

Minister Cora van Nieuwenhuizen(Infrastructuur en Waterstaat) heeft vanochtend het startsein gegeven om de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem aan te pakken. Op dit moment staat de weg op de tweede plek in de file top 20.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De Minister heeft 330 miljoen euro uitgetrokken om de weg te verbeteren. Bij de collega's van RTV Rijnmond geeft ze aan: 'Of dat betekent dat het een driebaansweg gaat worden, is nog niet duidelijk.We gaan ook kijken of het op andere manieren zou kunnen. Er is 330 miljoen euro voor uitgetrokken. Dat is een mooi en reëel bedrag om ermee aan de slag te kunnen.' De minister denkt ook aan een kortetermijnaanpak met in- en uitvoegstroken.

De files tussen Papendrecht en Gorinchem worden gezien als één van de duurste files van Nederland. Volgens minister van Nieuwenhuizen wordt het dan ook hoog tijd dat er daarmee aan de slag wordt gegaan.

Lees ook

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 17.00.33 (1)

Autobrand in parkeergarage Dordrecht

In parkeergarage Drievriendenhof in Dordrecht is dinsdagmiddag op de eerste verdieping een auto in de brand gevlogen. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend, de garage is tijdelijk afgesloten geweest vanwege de rookontwikkeling.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

boelebolnesboterbeurs

Dit is er te doen op Open Monumentendag in onze streek

Open Monumentendag staat voor de deur. Komend weekend openen in heel Nederland oude (en nieuwere) gebouwen hun deuren voor het publiek. Ook in onze streek is er veel te zien. Wij lichten er een aantal voorbeelden uit.

20230609-Beschermde-status-graven-KNIL-veteranen-768x560

Een speciaal plekje voor onze oorlogshelden: dit dorp doet een oproep

De gemeente Ridderkerk doet een oproep aan nabestaanden van (KNIL-)veteranen. Zij kunnen het graf van hun dierbaren een beschermde status geven op de begraafplaats van het dorp. Hierbij kunnen ze er ook voor kiezen om het onderhoud aan de gemeente over te laten.