gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A16 komend weekend dicht

9300f4a1ac20903fee47de0929d9ece0

De Rijkswaterstaat vervangt tussen oktober en december de wegsignalering boven de A16 tussen knooppunt Ridderkerk en Dordrecht. Aan beide kanten vinden afsluitingen plaats.

Eric van den Brink |  | Aangepast op
De A16 tussen Ridderkerk en Dordrecht is in de nacht van zaterdag op zondag in de richting van Breda afgesloten. Rijkswaterstaat begint dan met het vervangen van de matrixborden boven de weg.


De hoofdrijbaan van de A16 is zaterdag vanaf 22:00 uur tot en met zondag 10:00 uur afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk Zuid en Dordrecht.Verkeer wordt via de A15 en N3 omgeleid.

De werkzaamheden van komend weekend maken deel uit van een groter project: het vervangen van alle matrixborden boven de hele A16. Dit duurt tot en met december.

De nieuwe borden maken deel uit van een nieuw filedetectie- en signaleringssysteem, die ervoor zorgt dat de weggebruiker veilig van de weg gebruik kan maken. Ook worden veel waarschuwingsborden vervangen op de A15 en A16.

Foto: Twitter @Rijkswaterstaat



Lees ook

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

mobiele camera crabbehof

Winkeliers Crabbehof willen structureel beter toezicht na reeks incidenten

Op de parkeerplaats van het Van Oldebarneveltplein bij winkelcentrum Crabbehof in Dordrecht staat sinds kort een mobiele camera. De camera is een tijdelijke maatregel naar aanleiding van een reeks incidenten in de afgelopen periode, waaronder de overval op juwelierszaak Retel op 18 juli. Als het aan de winkeliersvereniging ligt, is de camera het begin van een verbetering van het toezicht in het winkelcentrum.

pillen, pixabay

Alblasserdamse vrouw (31) verstuurt verdovende middelen per post

Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

pillenenmes

Niet voor niks preventief fouilleren: verboden middelen en mes van straat

Een preventieve fouilleeractie in Dordrecht bleek afgelopen week al na vijf minuten niet voor niks te zijn geweest. Bij de eerste persoon die werd gecontroleerd, werd een grote hoeveelheid pillen gevonden zonder geldig recept. Ook werd een mes aangetroffen.