gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A16 komend weekend dicht

9300f4a1ac20903fee47de0929d9ece0

De Rijkswaterstaat vervangt tussen oktober en december de wegsignalering boven de A16 tussen knooppunt Ridderkerk en Dordrecht. Aan beide kanten vinden afsluitingen plaats.

Eric van den Brink |  | Aangepast op
De A16 tussen Ridderkerk en Dordrecht is in de nacht van zaterdag op zondag in de richting van Breda afgesloten. Rijkswaterstaat begint dan met het vervangen van de matrixborden boven de weg.


De hoofdrijbaan van de A16 is zaterdag vanaf 22:00 uur tot en met zondag 10:00 uur afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk Zuid en Dordrecht.Verkeer wordt via de A15 en N3 omgeleid.

De werkzaamheden van komend weekend maken deel uit van een groter project: het vervangen van alle matrixborden boven de hele A16. Dit duurt tot en met december.

De nieuwe borden maken deel uit van een nieuw filedetectie- en signaleringssysteem, die ervoor zorgt dat de weggebruiker veilig van de weg gebruik kan maken. Ook worden veel waarschuwingsborden vervangen op de A15 en A16.

Foto: Twitter @Rijkswaterstaat



Lees ook

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

PSX_20260703_094538

Kortstondig brand door laswerk in binnenvaartschip

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.