gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

A16 komend weekend dicht

9300f4a1ac20903fee47de0929d9ece0

De Rijkswaterstaat vervangt tussen oktober en december de wegsignalering boven de A16 tussen knooppunt Ridderkerk en Dordrecht. Aan beide kanten vinden afsluitingen plaats.

Eric van den Brink |  | Aangepast op
De A16 tussen Ridderkerk en Dordrecht is in de nacht van zaterdag op zondag in de richting van Breda afgesloten. Rijkswaterstaat begint dan met het vervangen van de matrixborden boven de weg.


De hoofdrijbaan van de A16 is zaterdag vanaf 22:00 uur tot en met zondag 10:00 uur afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk Zuid en Dordrecht.Verkeer wordt via de A15 en N3 omgeleid.

De werkzaamheden van komend weekend maken deel uit van een groter project: het vervangen van alle matrixborden boven de hele A16. Dit duurt tot en met december.

De nieuwe borden maken deel uit van een nieuw filedetectie- en signaleringssysteem, die ervoor zorgt dat de weggebruiker veilig van de weg gebruik kan maken. Ook worden veel waarschuwingsborden vervangen op de A15 en A16.

Foto: Twitter @Rijkswaterstaat



Lees ook

vogelsterfte

Waarom talloze vogels stierven in de Nieuwe Dordtse Biesbosch

De Nieuwe Dordtse Biesbosch is normaal gesproken een rustgevende plek met vrolijk fluitende vogels. Maar dat was kortgeleden helemaal niet zo'n zekerheid. In de plas werden namelijk tientallen dode vogels gevonden. De dieren waren slachtoffer geworden van botulisme, een verlammingsziekte veroorzaakt door gif van een bacterie in ondiep water.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.