Dordrecht, Netherlands

Aangepaste programmering dit weekend

De programmering van TV Dordrecht ziet er dit weekend iets anders uit dan u gewend bent. En dat heeft alles te maken met het bezoek dat Koningin Máxima zaterdag brengt aan onze stad.
Marjolein Vos | 17 februari 2017 20:36 | Aangepast op 17 februari 2017 20:36
Ze opent de tentoonstelling 'Een Koninklijk Paradijs - Aert Schouman en de verbeelding van de natuur’ in het Dordrechts Museum. En daar doen we natuurlijk verslag van. Dat is zondag vanaf 18.00 uur te zien in het programma ‘Met Ad op pad’ en wordt ieder uur herhaald.


Direct daarna zenden we een deel uit van het concert dat Jeroen van Veen beging februari gaf in de Trinitatiskapel in de reeks "Concert in Dordt". De mooiste werken van Philips Glass komen aan bod.

De aangepaste programmering draait tot maandag 18.00 uur.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...

Rik van der Linden bezig aan laatste jaar als Dordtse wethouder

Rik van der Linden neemt uiterlijk na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid als wethouder van Dordre...