gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aangepaste uitzending op zaterdag

In verband met de week van de lokale omroep (6 tot en met 13 september) is deze zaterdag een andere programmering op TV Dordrecht te zien dan u gewend bent.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Tussen 12 en 18 uur nemen we de uitzending van de OLON over, de overkoepelende organisatie voor lokale omroepen. Die maakt een marathon uitzending onder de titel Kloppend Hart, verwijzend naar Hilversum als middelpunt van de media in Nederland.

Naast het feit dat het de tiende keer is dat de Open Studiodagen worden gehouden, wordt er ook stilgestaan bij het 150-jarig bestaan van het Nederlandse Rode Kruis. Aan de lokale omroepen is daarom gevraagd items te maken waarin deze hulpverlenende organisatie centraal staat.

Onze eigen cameraman Fokko van der Straaten heeft een reportage gemaakt van het werk van het Rode Kruis tijdens de jaarlijkse Wielerronde van Dubbeldam. Tussen 14 en 15 uur vertelt hij daarover in de uitzending van de OLON, die dus te volgen is via TV Dordrecht.

Daarnaast wordt zaterdag bekend gemaakt wie in de prijzen is gevallen bij de OLON-awards. RTV Dordrecht is genomineerd in de categorie Nieuws met een reportage, eveneens gemaakt door cameraman Fokko van der Straaten, over het bezoek dat Geert Wilders in april 2016 Dordrecht bracht.

De speciale uitzending van de OLON is te zien van 12 tot 17 uur. Daarna hervatten we onze eigen programmering.



Lees ook

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

politie op straat na Marokko

Overwinning Marokko leidt tot feest en verkeersopstoppingen, vijf mensen aangehouden

De politie heeft zaterdagavond vijf mensen aangehouden in het centrum van Dordrecht na de wedstrijd van Marokko op het WK Voetbal. De ploeg won, wat in de stad op verschillende plekken werd gevierd. Daarbij ontstonden verkeersontstoppingen en werden meerdere verkeersovertredingen begaan.

PSX_20260615_133225

Man (32) zwaargewond bij steekpartij op opvangboot voor vluchtelingen

Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.