gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aangepaste uitzending op zaterdag

In verband met de week van de lokale omroep (6 tot en met 13 september) is deze zaterdag een andere programmering op TV Dordrecht te zien dan u gewend bent.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Tussen 12 en 18 uur nemen we de uitzending van de OLON over, de overkoepelende organisatie voor lokale omroepen. Die maakt een marathon uitzending onder de titel Kloppend Hart, verwijzend naar Hilversum als middelpunt van de media in Nederland.

Naast het feit dat het de tiende keer is dat de Open Studiodagen worden gehouden, wordt er ook stilgestaan bij het 150-jarig bestaan van het Nederlandse Rode Kruis. Aan de lokale omroepen is daarom gevraagd items te maken waarin deze hulpverlenende organisatie centraal staat.

Onze eigen cameraman Fokko van der Straaten heeft een reportage gemaakt van het werk van het Rode Kruis tijdens de jaarlijkse Wielerronde van Dubbeldam. Tussen 14 en 15 uur vertelt hij daarover in de uitzending van de OLON, die dus te volgen is via TV Dordrecht.

Daarnaast wordt zaterdag bekend gemaakt wie in de prijzen is gevallen bij de OLON-awards. RTV Dordrecht is genomineerd in de categorie Nieuws met een reportage, eveneens gemaakt door cameraman Fokko van der Straaten, over het bezoek dat Geert Wilders in april 2016 Dordrecht bracht.

De speciale uitzending van de OLON is te zien van 12 tot 17 uur. Daarna hervatten we onze eigen programmering.



Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.

seringenstraat Papendrecht

Raad wil besluit over huisvesting statushouders overlaten aan nieuw college: ‘Politiek zuiver’

Een ruime meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht wil een besluit over de huisvesting van statushouders overlaten aan het nieuwe college. Het huidig gemeentebestuur stelt voor om mensen met een verblijfsvergunning tijdelijk te huisvesten in de voormalige asielopvang aan de Seringenstraat. Volgens de raad is het politiek zuiver om daarmee te wachten tot het nieuwe bestuur is aangetreden.

lijnbus waterpistool politie

Politie kamt streekbus uit na melding vuurwapen: reiziger heeft waterpistool bij zich

Een streekbus van Qbuzz is donderdagochtend stilgezet door de politie na een melding over een vuurwapen. Dat gebeurde onder het N3-viaduct bij de Overkampweg in Dordrecht. Er zou iemand in de bus gezien zijn met een pistool. Vervolgens is de bus helemaal leeggehaald en doorzocht.

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.