gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aangepaste uitzending op zaterdag

In verband met de week van de lokale omroep (6 tot en met 13 september) is deze zaterdag een andere programmering op TV Dordrecht te zien dan u gewend bent.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Tussen 12 en 18 uur nemen we de uitzending van de OLON over, de overkoepelende organisatie voor lokale omroepen. Die maakt een marathon uitzending onder de titel Kloppend Hart, verwijzend naar Hilversum als middelpunt van de media in Nederland.

Naast het feit dat het de tiende keer is dat de Open Studiodagen worden gehouden, wordt er ook stilgestaan bij het 150-jarig bestaan van het Nederlandse Rode Kruis. Aan de lokale omroepen is daarom gevraagd items te maken waarin deze hulpverlenende organisatie centraal staat.

Onze eigen cameraman Fokko van der Straaten heeft een reportage gemaakt van het werk van het Rode Kruis tijdens de jaarlijkse Wielerronde van Dubbeldam. Tussen 14 en 15 uur vertelt hij daarover in de uitzending van de OLON, die dus te volgen is via TV Dordrecht.

Daarnaast wordt zaterdag bekend gemaakt wie in de prijzen is gevallen bij de OLON-awards. RTV Dordrecht is genomineerd in de categorie Nieuws met een reportage, eveneens gemaakt door cameraman Fokko van der Straaten, over het bezoek dat Geert Wilders in april 2016 Dordrecht bracht.

De speciale uitzending van de OLON is te zien van 12 tot 17 uur. Daarna hervatten we onze eigen programmering.



Lees ook

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.

dirk kuijt

Dirk Kuijt naar Fenerbahçe, zijn huidige club FC Dordrecht weet van niks

Dirk Kuijt vertrekt naar het Turkse Fenerbahçe. Dat maakte de directeur van de Turkse club donderdagmiddag bekend tijdens een persconferentie. Kuijt wordt daar de assistent van de nieuwe hoofdtrainer Ismail Kartal. Opvallend is dat FC Dordrecht, de club die hij afgelopen seizoen coachte en waar hij ook komend seizoen aan het roer zou staan, van niets weet.