gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aangepaste uitzending op zaterdag

In verband met de week van de lokale omroep (6 tot en met 13 september) is deze zaterdag een andere programmering op TV Dordrecht te zien dan u gewend bent.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Tussen 12 en 18 uur nemen we de uitzending van de OLON over, de overkoepelende organisatie voor lokale omroepen. Die maakt een marathon uitzending onder de titel Kloppend Hart, verwijzend naar Hilversum als middelpunt van de media in Nederland.

Naast het feit dat het de tiende keer is dat de Open Studiodagen worden gehouden, wordt er ook stilgestaan bij het 150-jarig bestaan van het Nederlandse Rode Kruis. Aan de lokale omroepen is daarom gevraagd items te maken waarin deze hulpverlenende organisatie centraal staat.

Onze eigen cameraman Fokko van der Straaten heeft een reportage gemaakt van het werk van het Rode Kruis tijdens de jaarlijkse Wielerronde van Dubbeldam. Tussen 14 en 15 uur vertelt hij daarover in de uitzending van de OLON, die dus te volgen is via TV Dordrecht.

Daarnaast wordt zaterdag bekend gemaakt wie in de prijzen is gevallen bij de OLON-awards. RTV Dordrecht is genomineerd in de categorie Nieuws met een reportage, eveneens gemaakt door cameraman Fokko van der Straaten, over het bezoek dat Geert Wilders in april 2016 Dordrecht bracht.

De speciale uitzending van de OLON is te zien van 12 tot 17 uur. Daarna hervatten we onze eigen programmering.



Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-06 at 21.32.10

Veel rook door schrootbrand bij recyclingbedrijf

Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.

merwedebrugrws

Onbegrip over plotselinge afsluiting Merwedebrug: ‘We hebben twee uur extra omrijtijd’

Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.

sterrenwachterikblokland

'Spectaculaire' zonsverduistering én meteorenzwerm: Dordtse sterrenwacht verwacht topdrukte

Het is volgens Sterrenwacht Mercurius in Dordrecht een van de meest spectaculaire zonsverduisteringen van de komende jaren. Over minder dan twee weken schuift de maan voor bijna 90 procent voor de zon. "Het wordt een groot event. We pakken het groots aan."

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

23547e040be5666e49d0ff4de785e9ea

27 niet-ingeschreven personen aangetroffen na woningcontrole

In meerdere wijken in Papendrecht hebben handhavers en toezichthouders 36 verschillende woningen gecontroleerd. In 29 van deze woningen bleek iets niet in de haak te zijn. Zo werden in totaal 27 niet-ingeschreven personen aangetroffen.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."