Dordrecht, Netherlands

Aanhouding na verdacht pakketje

De politie heeft dinsdagavond een man aangehouden bij een woning in de wijk Wielwijk nadat deze een verdacht pakketje had afgeleverd. De bewoners vertrouwden het niet helemaal en na controle bleek er wit poeder in te zitten.
Kees Rijborz | 4 januari 2017 10:23 | Aangepast op 4 januari 2017 10:23
Het pakketje was bezorgd bij de buren van een oudere dame die op dat moment niet thuis was. Vlak daarna belde een man aan die het pakketje kwam ophalen. Hij kreeg het echter niet mee omdat de bewoners de man niet vertrouwden. Na een gesprek met de oudere dame bleek ook dat zij niks had laten bestellen.

Toen agenten ter plaatse waren werd er opnieuw aangebeld om het pakketje alsnog op te halen. De man werd daarop aangehouden. De politie heeft een onderzoek ingesteld.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Opnieuw minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag rijden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem, meldt Qbuzz. Dat heeft opnieuw...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...