gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aankomst Roparunners, het hele verhaal

Tweede Pinksterdag kwamen ze aan in Rotterdam, de Roparunners,  na een tocht van meer dan 500 kilometer.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
En daarbij waren ook de vijf Dordtse teams die meededen aan de estafettetocht die dit jaar voor de 27ste keer werd gehouden. Doel is om zoveel mogelijk geld op te halen voor mensen met kanker.

Het team van het Albert Schweitzer Ziekenhuis doet al jaren mee. Ook dit jaar onder aanvoering van Daan Latumahina. "Het was wel een pittige tocht. Voor veel lopers was het overdag te warm. Maar uiteindelijk is het toch gelukt hier met iedereen aan de komen", zegt Latumahina trots. En over de opbrengst hebben ze ook niet te klagen. "We hebben dit weekend nog veel giften binnengekregen. Ik verwacht dat we uitkomen op zo'n 60.000 euro. En dat is weer meer dan vorig jaar. Want toen was het 55.000 euro."

De organisatie hoopt dat de totale opbrengst dit jaar boven de 5 miljoen euro uitkomt.Afgelopen dinsdag plaatsten we een eerste kort verslag van deze monstertocht. Nu hier het hele verhaal van deze unieke estafette tocht.

Lees ook

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

RWS Papendrechtsebrug doorvaart 06

Zo gaan hoge schepen voor het eerst door maandelijks geopende Papendrechtse brug

Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”