Dordrecht, Netherlands

Aanrijding Laan der Verenigde Naties, twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto's zijn zondagavond op de kruising van de Laan der Verenigde Naties met de N3 op elkaar gebotst. Daarbij is niemand geraakt.
Emma Meijer | 16 november 2020 10:19 | Aangepast op 16 november 2020 10:19
Beide auto's reden rond 17:30 uur op de Laan der Verenigde naties, toen ze tegen elkaar klapten. Vermoedelijk wilde de ene auto vanuit Krispijn de N3 op rijden, terwijl de ander vanuit Sterrenburg rechtdoor reed. Een van de auto's is door de botsing tegen een lantaarnpaal geklapt.

Een persoon is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeluk.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...