Dordrecht, Netherlands

Aantal nieuwe Dordtse coronabesmettingen met 27 gestegen

In de gemeente zijn tussen 22 juli en 4 augustus in totaal 27 nieuwe besmettingen met het coronavirus bekend bij het RIVM. Deze tweewekelijkse stijging is sinds half juni nog niet zo hoog geweest.
Corrado Francke | 4 augustus 2020 16:18 | Aangepast op 4 augustus 2020 16:18
In de afgelopen updates waren er 16, 6 en 17 nieuwe coronabesmettingen bekend. De laatste ziekenhuisopname in de stad was in de derde week van juni, maar afgelopen week kwam er daar nog een bij.

Er zijn geen coronadoden uit Dordrecht bijgekomen: in juni overleden nog wel twee bewoners door COVID-19. In totaal zijn er 61 Dordtenaren overleden aan de gevolgen van het virus.

In de regio Zuid-Holland Zuid zijn vorige week in totaal 59 positief geteste personen bekend bij de GGD.

Lees ook

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...