Dordrecht, Netherlands

Aantal WW-uitkeringen daalt verder

In de regio Drechtsteden is het aantal WW-uitkeringen in maart met 1.2% afgenomen. Gemiddeld over Nederland is de daling 0.7%.
Gert van der Steen | 19 april 2018 14:26 | Aangepast op 19 april 2018 14:26
In de Drechtsteden werden eind maart nog bijna 34.000 WW-uitkeringen verstrekt. Dat betekent dan zo’n 3.4% van de beroepsbevolking. Ook dat is beter dan het Nederlands gemiddelde van 3.7%.

Vooral in de sector Landbouw en Visserij is de afname groot.

Het is duidelijk te merken dat de horeca profiteert van de aantrekkende economische groei. In de Drechtsteden zijn rond 4300 mensen werkzaam in de horeca. Steeds meer ondernemers ondervinden intussen moeilijkheden met het vinden van voldoende personeel en worden daardoor belemmerd in hun activiteiten. Hier liggen dus kansen voor werkzoekenden als kok of medewerker in de bediening.

Lees ook

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...