Dordrecht, Netherlands

Aantal WW-uitkeringen daalt verder

In de regio Drechtsteden is het aantal WW-uitkeringen in maart met 1.2% afgenomen. Gemiddeld over Nederland is de daling 0.7%.
Gert van der Steen | 19 april 2018 14:26 | Aangepast op 19 april 2018 14:26
In de Drechtsteden werden eind maart nog bijna 34.000 WW-uitkeringen verstrekt. Dat betekent dan zo’n 3.4% van de beroepsbevolking. Ook dat is beter dan het Nederlands gemiddelde van 3.7%.

Vooral in de sector Landbouw en Visserij is de afname groot.

Het is duidelijk te merken dat de horeca profiteert van de aantrekkende economische groei. In de Drechtsteden zijn rond 4300 mensen werkzaam in de horeca. Steeds meer ondernemers ondervinden intussen moeilijkheden met het vinden van voldoende personeel en worden daardoor belemmerd in hun activiteiten. Hier liggen dus kansen voor werkzoekenden als kok of medewerker in de bediening.

Lees ook

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...