gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanvoerder Kevin Jansen hoopvol over nieuw seizoen: 'We beginnen op 0 met een frisse, jonge groep'

b45881eae56c03cb7af218e20ca163b6

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linker rijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? Deze zomer stelt RTV Dordrecht ze aan je voor. Met vandaag: Kevin Jansen.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De 28-jarige middenvelder heeft voor zijn transfer naar FC Dordrecht bij meerdere divisieclubs gespeeld, zoals ADO Den Haag en NEC uit Nijmegen. ‘Ik ben aan het begin van het vorige seizoen naar Iran gegaan en ben in de winter weer teruggekomen. Uiteindelijk kwam Dordrecht en heb ik gekozen om daar te gaan spelen.’

Jansen is hoopvol over het nieuwe seizoen. ‘Als we goed op elkaar inspelen dan kan het je nog wel eens verrassen hoe wij het als team gaan doen.’ De nieuwe aanvoerder heeft nog niet veel ervaring als leider maar is positief over zijn leiderschap. ‘We hebben hele jonge spelers en een jonge groep dus ik denk dat ik dat wel zou kunnen.’

Op een terras in de binnenstad zou je Kevin Jansen nog wel eens tegen kunnen komen. ‘Ik vind het een hele mooie oude stad en ik vind het leuk om op terrasje te zitten en wat te drinken.’


Lees ook

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

Simav-48

3D-spel van molenstichting genomineerd voor prijs

Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

nepagentbureaurijnmond

Verdachte die sieraden van 88-jarige steelt, meldt zich niet: politie toont hem nu herkenbaar

De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.

zwijndrechtsebrug

Zwijndrechtsebrug avond en nacht dicht

De Zwijndrechtsebrug is komende maandagavond en -nacht afgesloten. Rijkswaterstaat voert testwerkzaamheden uit aan het beweegbare deel van de brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht.

arkelrechtbank

Syrische terreurverdachte Ayham A. (41) uit Arkel: 'Ik was geen IS-strijder'

Een 41-jarige man uit Syrië, die begin 2023 werd opgepakt in Arkel, zegt dat hij geen leidinggevende rol heeft gehad binnen de terreurorganisatie IS. Volgens Ayham A. is er sprake van een persoonsverwisseling. Hij betoogde dat maandag, op de eerste dag van de rechtszaak tegen hem.