gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanvoerder Kevin Jansen hoopvol over nieuw seizoen: 'We beginnen op 0 met een frisse, jonge groep'

b45881eae56c03cb7af218e20ca163b6

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linker rijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? Deze zomer stelt RTV Dordrecht ze aan je voor. Met vandaag: Kevin Jansen.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De 28-jarige middenvelder heeft voor zijn transfer naar FC Dordrecht bij meerdere divisieclubs gespeeld, zoals ADO Den Haag en NEC uit Nijmegen. ‘Ik ben aan het begin van het vorige seizoen naar Iran gegaan en ben in de winter weer teruggekomen. Uiteindelijk kwam Dordrecht en heb ik gekozen om daar te gaan spelen.’

Jansen is hoopvol over het nieuwe seizoen. ‘Als we goed op elkaar inspelen dan kan het je nog wel eens verrassen hoe wij het als team gaan doen.’ De nieuwe aanvoerder heeft nog niet veel ervaring als leider maar is positief over zijn leiderschap. ‘We hebben hele jonge spelers en een jonge groep dus ik denk dat ik dat wel zou kunnen.’

Op een terras in de binnenstad zou je Kevin Jansen nog wel eens tegen kunnen komen. ‘Ik vind het een hele mooie oude stad en ik vind het leuk om op terrasje te zitten en wat te drinken.’


Lees ook

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.