gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanvoerder Kevin Jansen hoopvol over nieuw seizoen: 'We beginnen op 0 met een frisse, jonge groep'

b45881eae56c03cb7af218e20ca163b6

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linker rijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? Deze zomer stelt RTV Dordrecht ze aan je voor. Met vandaag: Kevin Jansen.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De 28-jarige middenvelder heeft voor zijn transfer naar FC Dordrecht bij meerdere divisieclubs gespeeld, zoals ADO Den Haag en NEC uit Nijmegen. ‘Ik ben aan het begin van het vorige seizoen naar Iran gegaan en ben in de winter weer teruggekomen. Uiteindelijk kwam Dordrecht en heb ik gekozen om daar te gaan spelen.’

Jansen is hoopvol over het nieuwe seizoen. ‘Als we goed op elkaar inspelen dan kan het je nog wel eens verrassen hoe wij het als team gaan doen.’ De nieuwe aanvoerder heeft nog niet veel ervaring als leider maar is positief over zijn leiderschap. ‘We hebben hele jonge spelers en een jonge groep dus ik denk dat ik dat wel zou kunnen.’

Op een terras in de binnenstad zou je Kevin Jansen nog wel eens tegen kunnen komen. ‘Ik vind het een hele mooie oude stad en ik vind het leuk om op terrasje te zitten en wat te drinken.’


Lees ook

vogelsterfte

Waarom talloze vogels stierven in de Nieuwe Dordtse Biesbosch

De Nieuwe Dordtse Biesbosch is normaal gesproken een rustgevende plek met vrolijk fluitende vogels. Maar dat was kortgeleden helemaal niet zo'n zekerheid. In de plas werden namelijk tientallen dode vogels gevonden. De dieren waren slachtoffer geworden van botulisme, een verlammingsziekte veroorzaakt door gif van een bacterie in ondiep water.

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.