gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aanvoerder Kevin Jansen hoopvol over nieuw seizoen: 'We beginnen op 0 met een frisse, jonge groep'

b45881eae56c03cb7af218e20ca163b6

Al 129 jaar is FC Dordrecht dé voetbalclub van de Merwedestad. Ook dit seizoen wordt er weer een poging gedaan voor het linker rijtje. Maar wie zijn die jongens eigenlijk? Deze zomer stelt RTV Dordrecht ze aan je voor. Met vandaag: Kevin Jansen.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De 28-jarige middenvelder heeft voor zijn transfer naar FC Dordrecht bij meerdere divisieclubs gespeeld, zoals ADO Den Haag en NEC uit Nijmegen. ‘Ik ben aan het begin van het vorige seizoen naar Iran gegaan en ben in de winter weer teruggekomen. Uiteindelijk kwam Dordrecht en heb ik gekozen om daar te gaan spelen.’

Jansen is hoopvol over het nieuwe seizoen. ‘Als we goed op elkaar inspelen dan kan het je nog wel eens verrassen hoe wij het als team gaan doen.’ De nieuwe aanvoerder heeft nog niet veel ervaring als leider maar is positief over zijn leiderschap. ‘We hebben hele jonge spelers en een jonge groep dus ik denk dat ik dat wel zou kunnen.’

Op een terras in de binnenstad zou je Kevin Jansen nog wel eens tegen kunnen komen. ‘Ik vind het een hele mooie oude stad en ik vind het leuk om op terrasje te zitten en wat te drinken.’


Lees ook

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

kraanwater Pexels

poepbacterie

Kookadvies drinkwater afgegeven na menselijke fout in laboratorium

Het kookadvies dat vorige maand leidde tot lege schappen in supermarkten in de Drechtsteden, is afgegeven na een menselijke fout in het laboratorium. Volgens waterbedrijf Evides is door een menselijke fout in het laboratorium een verkeerde meetwaarde doorgegeven. Uit een evaluatie blijkt dat het drinkwater gedurende de hele periode aan alle wettelijke normen heeft voldaan.

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

foto

Lang niet alle nabestaanden kregen brief over verplaatsen lijken en dit is waarom

Is mijn geliefde wel of niet naar een andere begraafplaats gebracht? Die pijnlijke gedachte overheerst bij nabestaanden van tientallen Dordtse overledenen, die onlangs een brief kregen over de verplaatsing van onvoldoende verteerde lijken. De gemeente wilde de families graag gerichter informeren, maar een administratieve puinhoop zit dat in de weg.

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.