gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Acht aanhoudingen bij Dordt op slot

Tijdens de grote controle afgelopen vrijdag door onder meer politie, OM en Belastingdienst zijn negentien auto’s in beslag genomen en acht mensen aangehouden. Er is voor 34.000 euro aan achterstallige betalingen geïnd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Bij de gezamenlijke actie Dordt op slot zijn 88 mensen op de bon geslingerd voor onder andere te hard rijden en rijden zonder rijbewijs. Bij Station Dordrecht kregen nog eens 50 mensen een boete voor zwartrijden. Eén persoon is van de weg gehaald, omdat hij teveel had gedronken. Een stiletto en boksbeugel zijn in beslag genomen en in een woning is een wietkwekerij ontdekt.

Vrijdag hielden politie, Openbaar Ministerie, Belastingdienst, gemeente en Douane een grootschalige controle. Daarbij zijn 130 handhavers ingezet die actief waren in de gehele stad. Langs de N3 stond een camera die kentekens registreerde en was gekoppeld aan bestanden met gegevens van fiscale wanbetalers, gesignaleerde personen voor Justitie en personen met openstaande boetes.

De actie was bedoeld om de veiligheid te vergroten, overlast tegen te gaan en te zorgen dat mensen niet wegkomen met crimineel verkregen vermogen of onbetaalde bekeuringen en belastingen.

Lees ook

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.

seringenstraat Papendrecht

Raad wil besluit over huisvesting statushouders overlaten aan nieuw college: ‘Politiek zuiver’

Een ruime meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht wil een besluit over de huisvesting van statushouders overlaten aan het nieuwe college. Het huidig gemeentebestuur stelt voor om mensen met een verblijfsvergunning tijdelijk te huisvesten in de voormalige asielopvang aan de Seringenstraat. Volgens de raad is het politiek zuiver om daarmee te wachten tot het nieuwe bestuur is aangetreden.

politie 01

Jongen (17) vast voor negen aanrandingen

De politie heeft een aanhouding verricht na meerdere meldingen van vrouwelijke fietsers die de afgelopen weken zijn betast in Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht. De verdachte, een 17-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht, wordt verdacht van negen aanrandingen.

drugspand

Meerdere wapens en drugs gevonden: burgemeester sluit pand

Een pand aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is met spoed gesloten. Dat gebeurde nadat daar dinsdagavond meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs werden aangetroffen. Vijf mensen zijn aangehouden, al zijn zij inmiddels weer op vrije voeten.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.