gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Acht aanhoudingen bij Dordt op slot

Tijdens de grote controle afgelopen vrijdag door onder meer politie, OM en Belastingdienst zijn negentien auto’s in beslag genomen en acht mensen aangehouden. Er is voor 34.000 euro aan achterstallige betalingen geïnd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Bij de gezamenlijke actie Dordt op slot zijn 88 mensen op de bon geslingerd voor onder andere te hard rijden en rijden zonder rijbewijs. Bij Station Dordrecht kregen nog eens 50 mensen een boete voor zwartrijden. Eén persoon is van de weg gehaald, omdat hij teveel had gedronken. Een stiletto en boksbeugel zijn in beslag genomen en in een woning is een wietkwekerij ontdekt.

Vrijdag hielden politie, Openbaar Ministerie, Belastingdienst, gemeente en Douane een grootschalige controle. Daarbij zijn 130 handhavers ingezet die actief waren in de gehele stad. Langs de N3 stond een camera die kentekens registreerde en was gekoppeld aan bestanden met gegevens van fiscale wanbetalers, gesignaleerde personen voor Justitie en personen met openstaande boetes.

De actie was bedoeld om de veiligheid te vergroten, overlast tegen te gaan en te zorgen dat mensen niet wegkomen met crimineel verkregen vermogen of onbetaalde bekeuringen en belastingen.

Lees ook

Foto Kindertentoonstelling Dordrechts Museum.jpeg

Kindertentoonstelling trekt steeds meer jonge kunstliefhebbers en wordt verlengd

Het Dordrechts Museum heeft met haar kindertentoonstelling 'Ik zie, ik zie' zo’n 70 procent meer jeugdige bezoekers getrokken dan vorig jaar en wordt om die reden verlengd. Basisschoolkinderen en hun ouders maken hierin kennis met ‘echte’ kunstwerken. “Het is niet makkelijk om deze doelgroep naar een kunstmuseum te trekken”, aldus artistiek directeur Femke Hameetman.

yv202643NKS07708.jpg

Kuijt verlengt bij FC Dordrecht: vijf vragen over zijn langere verblijf

Het hing al even in de lucht, maar nu is het officieel. Dirk Kuijt is ook de komende jaren de trainer van FC Dordrecht. Hij heeft zijn contract met twee jaar verlengd tot medio 2028. De Streekomroep geeft antwoord op vijf veelgestelde vragen.

2025-03-11-Hongingraatbalkons-1-1024x576.jpg

Unieke balkons brokkelen af: dit moet er gebeuren om de veiligheid te verbeteren

De afbrokkelende honingraatbalkons in Ridderkerk kunnen worden hersteld zonder de cultuurhistorische waarden ervan verloren gaan. Dat concluderen restauratiearchitecten van Bureau Polderman, die in opdracht van de gemeente op zoek gingen naar een oplossing voor de bezwijkende balkons.

Brug over de Noord 2.jpg

Let op: deze werkzaamheden aan de Brug over de Noord en de N915 komen eraan

Het asfalt op de N915, tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht wordt tot juni vernieuwd door Rijkswaterstaat. Ook wordt er in deze periode verder gewerkt aan de renovatie van de Brug over de Noord, die in de N915 ligt. Er komen tot begin mei twee nachtafsluitingen aan en een meerdaagse afsluiting.

60036f0b-d687-3a8a-9078-15280831f0e9.jpg

Flinke file op A16 door botsing op Moerdijkbrug

Op de A16 is donderdagochtend een ongeluk gebeurd op de Moerdijkbrug richting Dordrecht. Niemand is daarbij gewond geraakt. Wel zijn twee rijstroken dicht en er is een flinke file ontstaan op de weg.

foto.jpg

FC Dordrecht spreekt zich uit tegen schelden met kanker: ‘Het raakt mij altijd’

Bij FC Dordrecht ergert men zich steeds vaker aan stadiongangers die met het woord kanker schelden. Ook in de meest recente wedstrijd kwam de ziekte meermaals voor in spreekkoren tussen de harde kern van de club en aanhangers in het uitvak. “Dit zijn geen voetbalsupporters, dit zijn relschoppers.”