gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Acht aanhoudingen bij Dordt op slot

Tijdens de grote controle afgelopen vrijdag door onder meer politie, OM en Belastingdienst zijn negentien auto’s in beslag genomen en acht mensen aangehouden. Er is voor 34.000 euro aan achterstallige betalingen geïnd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Bij de gezamenlijke actie Dordt op slot zijn 88 mensen op de bon geslingerd voor onder andere te hard rijden en rijden zonder rijbewijs. Bij Station Dordrecht kregen nog eens 50 mensen een boete voor zwartrijden. Eén persoon is van de weg gehaald, omdat hij teveel had gedronken. Een stiletto en boksbeugel zijn in beslag genomen en in een woning is een wietkwekerij ontdekt.

Vrijdag hielden politie, Openbaar Ministerie, Belastingdienst, gemeente en Douane een grootschalige controle. Daarbij zijn 130 handhavers ingezet die actief waren in de gehele stad. Langs de N3 stond een camera die kentekens registreerde en was gekoppeld aan bestanden met gegevens van fiscale wanbetalers, gesignaleerde personen voor Justitie en personen met openstaande boetes.

De actie was bedoeld om de veiligheid te vergroten, overlast tegen te gaan en te zorgen dat mensen niet wegkomen met crimineel verkregen vermogen of onbetaalde bekeuringen en belastingen.

Lees ook

nk20260828NKS01156

FC Dordrecht met ruime cijfers onderuit op Volendamse kermisavond

FC Dordrecht is hard onderuit gegaan op bezoek bij FC Volendam. De formatie van trainer Paul Nuijten verloor met 6-1, mede dankzij eigen fouten in de opbouw. Vier doelpunten van Henk Veerman deden de Schapekoppen definitief de das om, Vetkal scoorde aan Dordtse kant.

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”