gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Acht versterkingen in een week voor FC Dordrecht

6fb81227cb2c0a86554ad28496644d16

FC Dordrecht heeft zich versterkt met spits Nikolas Agrafiotis. De Bosschenaar komt over van Vitesse. De aanvaller met Servische roots is al de achtste versterking deze week bij FC Dordrecht.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Kevin Vermeulen maakte ook bekend bij FC Dordrecht te blijven. De voormalig speler van Excelsior, speelde het afgelopen halfjaar al op amateurbasis voor FC Dordrecht. De Zwijndrechter liet in de winterstop zijn contract bij RKC Waalwijk ontbinden, omdat hij voornamelijk bankzitter was bij de ploeg van Fred Grim.

Afgelopen week versterkte FC Dordrecht zich al met Kevin Jansen, Julius Bliek, Anthony Swolfs, Bradley Vliet, Niki Baggerman en Arsenio Valpoort. Maandag 6 juli begint FC Dordrecht onder Harry van den Ham aan het nieuwe seizoen.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

foto groepsverkrachting SLI

Snikkend ontkent verdachte (23) rol in groepsverkrachting: 'Zo ben ik niet opgevoed'

"Ik hoor niet in de gevangenis tussen criminelen, ik hoor in de samenleving", snikt F.B. (23). Hij is één van de zes verdachten van een gruwelijke verkrachtingszaak in Sliedrecht, maar zelf ontkent hij. "Ik zit elke avond in mijn cel te huilen."