gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Achtste keer Nationale Straatvoetbaldag

FC Dordrecht en de SVBN organiseren op 5 mei de 8e editie van de Nationale Straatvoetbaldag in Dordrecht op het parkeerterrein van het stadion.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In 30 gemeenten wordt deze dag georganiseerd als voorronde voor de Nationale Straatvoetbalkampioenschappen. Later in mei en juni vinden de regionale finales plaats in een aantal gemeenten.

Het gaat de SVBN (Straat Voetbal Bond Nederland) niet alleen om het spelletje, maar juist vooral om het sociale aspect en de ontmoeting tussen verschillende groepen uit de maatschappij. De dag staat in het teken van samenspel, respect, plezier en vrijheid.

Het motto is dit jaar: “schop de bal, schop geen rotzooi”.Het gaat de SVBN (Straat Voetbal Bond Nederland) niet alleen om het spelletje, maar juist vooral om het sociale aspect en de ontmoeting tussen verschillende groepen uit de maatschappij. De dag staat in het teken van samenspel, respect, plezier en vrijheid.

Het motto is dit jaar: “schop de bal, schop geen rotzooi”.

Lees ook

sterrenwachterikblokland

'Spectaculaire' zonsverduistering én meteorenzwerm: Dordtse sterrenwacht verwacht topdrukte

Het is volgens Sterrenwacht Mercurius in Dordrecht een van de meest spectaculaire zonsverduisteringen van de komende jaren. Over minder dan twee weken schuift de maan voor bijna 90 procent voor de zon. "Het wordt een groot event. We pakken het groots aan."

politie 02

Twee jongeren vast voor oplichting oudere vrouw

De politie heeft vorige week twee jongeren uit de streek opgepakt na een melding over oplichting in Geldermalsen. Het gaat om een minderjarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 19-jarige Papendrechter.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

Netwerk 2

Tijd is geld: Ophalen bedrijfsafval logistieke puzzel vanwege brugsluiting

Duizenden klanten van afvalverwerker Netwerk gaan per maand tijdelijk meer betalen voor de inzameling van bedrijfsafval. Vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug heeft de afvalinzamelaar veel werk moeten verzetten om het werk door te kunnen laten gaan. “Onze eerste prioriteit was om de overlast voor onze klanten zo klein mogelijk te houden.”

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.