gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Achtste keer Nationale Straatvoetbaldag

FC Dordrecht en de SVBN organiseren op 5 mei de 8e editie van de Nationale Straatvoetbaldag in Dordrecht op het parkeerterrein van het stadion.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In 30 gemeenten wordt deze dag georganiseerd als voorronde voor de Nationale Straatvoetbalkampioenschappen. Later in mei en juni vinden de regionale finales plaats in een aantal gemeenten.

Het gaat de SVBN (Straat Voetbal Bond Nederland) niet alleen om het spelletje, maar juist vooral om het sociale aspect en de ontmoeting tussen verschillende groepen uit de maatschappij. De dag staat in het teken van samenspel, respect, plezier en vrijheid.

Het motto is dit jaar: “schop de bal, schop geen rotzooi”.Het gaat de SVBN (Straat Voetbal Bond Nederland) niet alleen om het spelletje, maar juist vooral om het sociale aspect en de ontmoeting tussen verschillende groepen uit de maatschappij. De dag staat in het teken van samenspel, respect, plezier en vrijheid.

Het motto is dit jaar: “schop de bal, schop geen rotzooi”.

Lees ook

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

NL-Alert testbericht - mobiele telefoon - 2026

Let op: naast luchtalarm wordt ook NL-Alert getest

Niet schrikken als je later vandaag niet alleen het luchtalarm hoort, maar ook je telefoon opeens hard geluid gaat maken: deze maandag om 12.00 uur wordt een NL-alert testbericht uitgestuurd. Dat gaat gepaard met een doordringend alarmgeluid.

businkongelukn214

Motorrijder overleden na botsing met vrachtwagen

Op de N214 bij Oud-Alblas is dinsdagmiddag een motorrijder om het leven gekomen. Hij kwam even na 14.00 uur in botsing met een vrachtwagen.

thumb website

Reparatie Bethelkerk in volle gang: nieuwe fundering moet verzakking tegengaan

Er wordt hard gewerkt aan de fundering van de Bethelkerk in Zwijndrecht. Door middel van speciale heipalen kan verdere verzakking van de kerk worden voorkomen. Ondanks dat de scheuren er niet door verdwijnen, zorgt het er wel voor dat het niet van kwaad tot erger gaat met de kerk.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.