gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Achtste keer Nationale Straatvoetbaldag

FC Dordrecht en de SVBN organiseren op 5 mei de 8e editie van de Nationale Straatvoetbaldag in Dordrecht op het parkeerterrein van het stadion.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
In 30 gemeenten wordt deze dag georganiseerd als voorronde voor de Nationale Straatvoetbalkampioenschappen. Later in mei en juni vinden de regionale finales plaats in een aantal gemeenten.

Het gaat de SVBN (Straat Voetbal Bond Nederland) niet alleen om het spelletje, maar juist vooral om het sociale aspect en de ontmoeting tussen verschillende groepen uit de maatschappij. De dag staat in het teken van samenspel, respect, plezier en vrijheid.

Het motto is dit jaar: “schop de bal, schop geen rotzooi”.Het gaat de SVBN (Straat Voetbal Bond Nederland) niet alleen om het spelletje, maar juist vooral om het sociale aspect en de ontmoeting tussen verschillende groepen uit de maatschappij. De dag staat in het teken van samenspel, respect, plezier en vrijheid.

Het motto is dit jaar: “schop de bal, schop geen rotzooi”.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-21 at 12.09.26

Jongeren gooien gevulde hondenpoepzakjes van brug op auto’s: ‘Absoluut onaanvaardbaar’

Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

Point Blur_Oct232026_091239

Bestuurder busje wijkt uit voor remmende voorganger en rijdt sloot in

Een bestelbus is vrijdagochtend in een sloot beland bij Bleskensgraaf. De bestuurder moest uitwijken voor een remmende voorganger, laat een politiewoordvoerder weten.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.