Dordrecht, Netherlands

Actie voor Jarige Job

Projectgroep Pay It Forward organiseert op woensdag 25 november een activiteitenmiddag voor kinderen in de basisschoolleeftijd om geld in te zamelen voor Stichting Jarige Job.
Gert van der Steen | 23 november 2015 12:59 | Aangepast op 23 november 2015 12:59
Deze stichting wil kinderen die in armoede opgroeien en daarom hun verjaardag niet kunnen vieren een leuke dag bezorgen en een cadeautje aanbieden. (Het gaat om ruim 60.000 kinderen in Nederland).

Zes studenten van InHolland hebben de projectgroep opgezet om hieraan een bijdrage te kunnen leveren.

Op deze middag in wijkcentrum Koloriet kunnen de kinderen zich laten schminken en een foto laten maken in de photo booth. Ook kunnen zij meedoen met kinderbingo, koekhappen en ezelprikken. Tenslotte worden er nog koekjes, cakejes en drankjes verkocht.

De activiteiten duren van 13.30 tot 15.30 uur.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...