gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Actiegroep Dordt Inclusief blij met motie gemeenteraad

5b06c358041b80feb972595fe55cde84

De gemeenteraad heeft op 23 juni een motie ingediend over een werkgroep inclusiviteit en diversiteit in de stad. Dat meldt actiegroep Dordt Inclusief op haar website. De groep startte eerder een petitie om onder meer het afschaffen van Zwarte Piet bespreekbaar te maken.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
In de motie staat te lezen dat de recente antiracisme- en antidiscriminatie-ontwikkelingen ook in Dordrecht “breed weerklank vinden”. De gemeenteraad wordt daarom verzocht deel te nemen aan een raadsbrede werkgroep om het gesprek hierover met de stad aan te gaan. “De gemeenteraad is zich bewust van een diverse samenleving en dient vanuit haar voorbeeldrol te handelen in haar uitingen, handelingen, werkwijze en haar organisatieopzet.”

Inclusief Dordt laat weten hoopvol te zijn over deze motie: “Wij verwachten dat Dordrecht er met elkaar uit zal komen.”