gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Afghaanse fotograaf doet zaterdag zijn verhaal in de Bieb

082c38f7caeac918aa4402c624310159

De Afghaanse fotograaf Massoud Hossaini legt al 18 jaar de oorlog in zijn thuisland vast. Aanstaande zaterdag, 7 december, kun je kijken en luisteren naar het indrukwekkende verhaal in de Stadsbibliotheek.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Eerst zal de film Frame by Frame - Reframing a Nation te zien zijn. Deze documentaire portretteert Hossaini en drie andere fotojournalisten die werkzaam zijn in Afghanistan. Daarna vertelt hij over zijn leven en werk.

Met zijn expositie aan de Voorstraat wil hij de andere kant van het dagelijks leven tijdens de oorlog laten zien. "Veel mensen denken, en vooral omdat je juist dat in de kranten ziet, dat er 24 uur per dag oorlog is in Afghanistan, maar dat is niet zo." vertelt Massoud.

Het evenement in de bieb begint om 13.00 uur en vanaf 15.00 uur kun je een kijkje nemen aan de Voorstraat. Let wel op, het evenement is in het Engels.



Lees ook

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

treindordt

'Zorgwekkende situatie': politie pakt dronken ouders op die met baby in trein zitten

De politie heeft afgelopen weekend twee dronken ouders opgepakt in de trein. Zij hadden hun kindje van nog geen jaar oud bij zich, maar waren niet in staat om voor het kind te zorgen. Agenten spreken over een "zorgwekkende situatie".

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

geld en sociale dienst

Fraude binnen Hulpteam Toeslagen: onduidelijk wat er met 1 miljoen euro is gebeurd

De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.