Dordrecht, Netherlands

Afkoelen bij de Wantijpark paddestoel

Nu de tweede hittegolf een feit is, vonden sommige Dordtenaren het een goed idee om de middag door te brengen bij de paddestoel van het Wantijpark, wat ook erg leuk is voor de kleinsten onder ons.
Petra Scheurwater | 7 augustus 2018 17:07 | Aangepast op 7 augustus 2018 17:07
Het was opnieuw erg druk bij het Wantijbad, dus bood de paddestoel vlakbij de grotere zwembaden voor een aantal gezinnen met kinderen een mooie oplossing.

''Op mijn balkon is het momenteel niet te doen, daarom kom ik liever hierheen. Op het strand was het gisteren ook goed vertoeven'', liet een bezoeker weten.

Later deze week wordt er eindelijk weer eens regen verwacht, wat de kinderen nog niet eens zo heel erg lijken te vinden. ''Ik vind het allemaal goed, als we maar niet hoeven te leren. Dan kunnen we ook op de computer spelen!'', aldus één van de jongens.

Lees ook

Woningnood, femicide en Donald Trump: na muziekprijs laat ZOEKHETUITMAN opnieuw van zich horen

De Dordtse punkband ZOEKHETUITMAN komt vrijdag met een nieuwe EP. Met hun muziek spreekt de band zic...

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...