Dordrecht, Netherlands

Afsluiting A16 is verwarrend

De melding dat af- en toerit van en naar de A16 de komende avonden zijn afgesloten blijkt niet helemaal te kloppen. Het Facebookbericht van de gemeente daarover vermeldt dat beide zouden zijn afgesloten en dat is niet juist.
Gert van der Steen | 20 september 2018 14:34 | Aangepast op 20 september 2018 14:34
Voor de komende dagen geldt dat de toerit van het knooppunt ‘s-Gravendeel (20) naar de A16 op donderdag 20 september (vandaag dus) en vrijdag 21 september vanaf 21.00 uur tot de volgende morgen 5.00 uur is afgesloten.


Voor de afrit vanaf de A16 is de afsluiting gepland op zaterdag 23 september van 23.00 uur tot zondag 24 september 5.00 uur.


Om deze gegevens boven tafel te krijgen werd tweemaal gebeld met Rijkswaterstaat. De link die de gemeente plaatste op Facebook leidt naar de site werkzaamheden.rijkswaterstaat.nl. Daarop worden voor deze periode helemaal geen werkzaamheden aangegeven. VanAnaarBeter meldt alleen de afsluiting op zaterdagnacht. Rijkswaterstaat kon nog geen sluitende verklaring geven voor de verschillen in berichtgeving.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Dordtse leerlingen debatteren in de Eerste Kamer over vrijheid en democratie

Tien leerlingen van de debatclub van het Dordtse Johan de Witt Gymnasium hebben in de Eerste Kamer g...

Buurt direct in actie bij heftige explosie in Papendrecht

Na de heftige explosie en brand aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht, is de buurt gelijk in ac...

Deze chemische stof komt in onze stad veel meer voor dan landelijk

Vrijwel elke Nederlander heeft een hoeveelheid PFAS in het bloed die hoger is dan de gezonde grenswa...

Lopers Albert Schweitzer halen meer dan 100.000 euro op

Het Roparunteam van het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft veel meer opgehaald dan van tevoren gedac...

Gemeente pakt door: uitbreiding warmtenet van start gegaan

De volgende uitbreiding van het Zwijndrechtse warmtenet is een feit. Woensdagmiddag werd de aanleg v...

Sliedrecht gaat zelf betalen voor onderzoek naar gezamenlijk zwembad

Het dorpsbestuur van Sliedrecht heeft besloten zelf het volledige bedrag op te hoesten voor onderzoe...