gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Afsluiting A16 is verwarrend

5680b023ac7127518e3a27b629b3104a.jpg

De melding dat af- en toerit van en naar de A16 de komende avonden zijn afgesloten blijkt niet helemaal te kloppen. Het Facebookbericht van de gemeente daarover vermeldt dat beide zouden zijn afgesloten en dat is niet juist.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Voor de komende dagen geldt dat de toerit van het knooppunt ‘s-Gravendeel (20) naar de A16 op donderdag 20 september (vandaag dus) en vrijdag 21 september vanaf 21.00 uur tot de volgende morgen 5.00 uur is afgesloten.


Voor de afrit vanaf de A16 is de afsluiting gepland op zaterdag 23 september van 23.00 uur tot zondag 24 september 5.00 uur.


Om deze gegevens boven tafel te krijgen werd tweemaal gebeld met Rijkswaterstaat. De link die de gemeente plaatste op Facebook leidt naar de site werkzaamheden.rijkswaterstaat.nl. Daarop worden voor deze periode helemaal geen werkzaamheden aangegeven. VanAnaarBeter meldt alleen de afsluiting op zaterdagnacht. Rijkswaterstaat kon nog geen sluitende verklaring geven voor de verschillen in berichtgeving.

Lees ook

yv2026317NKS04523.jpg

FC Dordrecht

FC Dordrecht deelt de punten met hekkensluiter TOP Oss

FC Dordrecht neemt het op de dinsdagavond op tegen de hekkensluiter TOP Oss. Alles is nog mogelijk rondom de play-offs, maar het begint steeds spannender te worden. Toch slagen de Dordtenaren er niet in om zichzelf wat ademruimte te geven en speelt het gelijk tegen de gasten uit Brabant.

foto artikel de stemming in Zwijndrecht.jpg

De Stemming in Zwijndrecht: ‘Lang leve de bejaardenhuizen, laat ze maar weer komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Zwijndrecht.

gevangenisdordrecht.png

Personeelslid gevangenis loopt ernstig letsel op door gedetineerde

Een personeelslid van de gevangenis in Dordrecht heeft begin februari ernstig letsel opgelopen door toedoen van een gevangene. Volgens een woordvoerder van de Dienst Justitiele Inrichtingen (DJI) gebruikte de gevangene uit het niets geweld tegen twee personeelsleden tijdens een gesprek met hen.

voorroxane.png

Houden partijen in Dordrecht zich aan de (on)geschreven campagneregels?

De laatste lootjes van de campagnes voor de gemeenteraadsverkiezingen zorgen in Dordrecht voor wat opvallende praktijken. Partijen zijn hun campagneposters recht over die van andere partijen aan het plakken, wat leidt tot bijzondere collages.

AIverkiezingen.png

Politieke partijen gebruiken teksten van lobbyclubs: 'Het moet wel overeenkomen met wat we vinden'

Lobbyteksten van maatschappelijke organisaties en bedrijven komen soms letterlijk terug in de verkiezingsprogramma’s van lokale politieke partijen. Dit blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de Open State Foundation.

Foto voor artikel - web.JPG

Geen ouderbijdrage, wel speciaal fonds: iedereen kan speciale lessen en uitjes sponsoren

Hoe zorg je als school voor uitstapjes en speciale lessen als daar geen geld voor is? De Nestas scholengroep denkt daar een oplossing voor te hebben. Woensdag 18 maart wordt de stichting Vrienden van Nestas gelanceerd.