gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Afsluiting A16 is verwarrend

5680b023ac7127518e3a27b629b3104a.jpg

De melding dat af- en toerit van en naar de A16 de komende avonden zijn afgesloten blijkt niet helemaal te kloppen. Het Facebookbericht van de gemeente daarover vermeldt dat beide zouden zijn afgesloten en dat is niet juist.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Voor de komende dagen geldt dat de toerit van het knooppunt ‘s-Gravendeel (20) naar de A16 op donderdag 20 september (vandaag dus) en vrijdag 21 september vanaf 21.00 uur tot de volgende morgen 5.00 uur is afgesloten.


Voor de afrit vanaf de A16 is de afsluiting gepland op zaterdag 23 september van 23.00 uur tot zondag 24 september 5.00 uur.


Om deze gegevens boven tafel te krijgen werd tweemaal gebeld met Rijkswaterstaat. De link die de gemeente plaatste op Facebook leidt naar de site werkzaamheden.rijkswaterstaat.nl. Daarop worden voor deze periode helemaal geen werkzaamheden aangegeven. VanAnaarBeter meldt alleen de afsluiting op zaterdagnacht. Rijkswaterstaat kon nog geen sluitende verklaring geven voor de verschillen in berichtgeving.

Lees ook

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.

IMG_5181.jpg

De beste spelers van de Korfbal League 2 komen uit onze streek: ‘Heel mooi’

Lieke Kamsteeg (HKC) en Shane Buckland (DeetosSnel) zijn afgelopen week in de prijzen gevallen tijdens de Korfbal Leagueverkiezingen. Kamsteeg is benoemd tot beste speelster van de Korfbal League 2, Buckland tot beste speler van het één na hoogste niveau van Nederland.

foto karel dicht.png

Deze weg in Zwijndrecht gaat de komende maanden op de schop: ‘Deel blijft ook dicht'

Inwoners van Zwijndrecht krijgen de komende maanden te maken met omleidingen rondom de Karel Doormanlaan. Vorige week zijn daar werkzaamheden gestart, die nog tot en met september zullen duren. Een deel van de weg zal ook na die tijd niet meer toegankelijk zijn voor autoverkeer, omdat het een fiets- en wandelgebied wordt.

vernielinghuistendonck.png

Vernielingen aan rijksmonument Huys ten Donck

Het Huys ten Donck, een monumentale buitenplaats in Ridderkerk, is vernield. Dit meldt de organisatie op hun Facebookpagina. Op de buitenplaats is een deur ingetrapt en zijn stenen door ruiten heen gegooid.

lennykuhr.png

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.

klaasvandoorndam.png

Hendrik-Ido-Ambacht vernoemt straat naar oud-wethouder

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft een straat vernoemd naar oud-wethouder, waarnemend burgemeester en raadslid Klaas van Doorn. Van Doorn overleed begin dit jaar op 100-jarige leeftijd.