gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Afsluiting A16 is verwarrend

5680b023ac7127518e3a27b629b3104a

De melding dat af- en toerit van en naar de A16 de komende avonden zijn afgesloten blijkt niet helemaal te kloppen. Het Facebookbericht van de gemeente daarover vermeldt dat beide zouden zijn afgesloten en dat is niet juist.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Voor de komende dagen geldt dat de toerit van het knooppunt ‘s-Gravendeel (20) naar de A16 op donderdag 20 september (vandaag dus) en vrijdag 21 september vanaf 21.00 uur tot de volgende morgen 5.00 uur is afgesloten.


Voor de afrit vanaf de A16 is de afsluiting gepland op zaterdag 23 september van 23.00 uur tot zondag 24 september 5.00 uur.


Om deze gegevens boven tafel te krijgen werd tweemaal gebeld met Rijkswaterstaat. De link die de gemeente plaatste op Facebook leidt naar de site werkzaamheden.rijkswaterstaat.nl. Daarop worden voor deze periode helemaal geen werkzaamheden aangegeven. VanAnaarBeter meldt alleen de afsluiting op zaterdagnacht. Rijkswaterstaat kon nog geen sluitende verklaring geven voor de verschillen in berichtgeving.

Lees ook

pont rosmolenweg

Pont Kerkeplaat - Rosmolenweg vaart vrijdagochtend weer na problemen

Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

55610958826_5b593fc37e_k

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.