gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Afsluiting A16 is verwarrend

5680b023ac7127518e3a27b629b3104a

De melding dat af- en toerit van en naar de A16 de komende avonden zijn afgesloten blijkt niet helemaal te kloppen. Het Facebookbericht van de gemeente daarover vermeldt dat beide zouden zijn afgesloten en dat is niet juist.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Voor de komende dagen geldt dat de toerit van het knooppunt ‘s-Gravendeel (20) naar de A16 op donderdag 20 september (vandaag dus) en vrijdag 21 september vanaf 21.00 uur tot de volgende morgen 5.00 uur is afgesloten.


Voor de afrit vanaf de A16 is de afsluiting gepland op zaterdag 23 september van 23.00 uur tot zondag 24 september 5.00 uur.


Om deze gegevens boven tafel te krijgen werd tweemaal gebeld met Rijkswaterstaat. De link die de gemeente plaatste op Facebook leidt naar de site werkzaamheden.rijkswaterstaat.nl. Daarop worden voor deze periode helemaal geen werkzaamheden aangegeven. VanAnaarBeter meldt alleen de afsluiting op zaterdagnacht. Rijkswaterstaat kon nog geen sluitende verklaring geven voor de verschillen in berichtgeving.

Lees ook

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

mishandelingstadspolders

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”