Dordrecht, Netherlands

Afsluiting Zomerschool 2018

Voor veel kinderen van basisschool de Fontein was het een leuke en leerzame tijd, maar vandaag werden de twee weken van plezier dan toch echt afgerond.
Petra Scheurwater | 23 augustus 2018 17:44 | Aangepast op 23 augustus 2018 17:44
300 scholen deden dit jaar mee met het evenement, waaronder 7 Dordtse scholen. Iedere dag van 08:45 tot 15:00 mochten de kinderen van groepen 3 tot en met 7 deelnemen aan activiteiten die meer dan typisch schoolwerk zijn. Zo was er naast rekenen en lezen ook ruimte voor een sneeuwballengevecht met papier, muziekles en natuurlijk buiten spelen.


''Sommige kinderen gaan niet op vakantie, dus dan is zo’n zomerschool ook ontzettend leuk. De gemeente, scholen en betrokken partijen zijn ontzettend positief, dus we hopen er volgend jaar weer een hele mooie zomerschool van te maken’’, laat wethouder Peter Heijkoop weten.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...