gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aftrap feestweek IKC De Sterrekijker, Dordtse basisschool bestaat 50 jaar

6002ac93f4b0238737ddbb96ef3aeda5

Kinderen van basisschool IKC De Sterrekijker hoeven zelfs in de dagen ná het lange pinksterweekend nog niet terug de schoolbanken in. De school bestaat namelijk 50 jaar. Dinsdagochtend was de aftrap van de feestweek ter ere van het gouden jubileum.

Joram Niese |  | Aangepast op
De opening van de week vol festiviteiten bestond uit een optocht door de wijk, onder muzikale begeleiding van een fanfare. Zowel kinderen als enkele ouders en verzorgers liepen met deze tocht mee. Dit werd opgevolgd met een feest op het schoolplein met verschillende optredens, zoals een goochelshow van Steven en Jamie Kazan.

Op woensdag wordt de basisschool in Sterrenburg een heuse circusschool. Leerlingen oefenen hun eigen show en voeren die ‘s middags uit voor hun ouders. De opbrengst van de kaartjes gaat naar stichting Sam&. Donderdag gaan de kinderen in groepjes aan de slag met verschillende activiteiten. De feestweek wordt op vrijdag afgesloten met oud-Hollandse spelletjes en een silent disco.

Bekijk hieronder de video.

Lees ook

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

raadpapendrecht2

OZB in Papendrecht 15 procent omhoog, ondanks voorstel om stijging te beperken

De onroerendezaakbelasting (OZB) in Papendrecht gaat met 15 procent omhoog, ondanks een voorstel van twee partijen om deze verhoging te beperken. De gemeenteraad heeft donderdagavond de begroting van 2027 definitief vastgesteld.

hoogtemeldingdrechttunnel

Aantal te hoge vrachtwagens bij Drechttunnel stijgt met 60 procent: ergernis bij automobilisten groeit

Het aantal hoogtemeldingen van vrachtwagens bij tunnels in de regio Rijnmond blijft toenemen. Vorige maand ging de Drechttunnel 204 keer dicht, blijkt uit cijfers van Rijkswaterstaat die Rijnmond heeft opgevraagd. Dat is bijna zeven keer per dag en zestig procent vaker dan september vorig jaar.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.