gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aftrap feestweek IKC De Sterrekijker, Dordtse basisschool bestaat 50 jaar

6002ac93f4b0238737ddbb96ef3aeda5.jpg

Kinderen van basisschool IKC De Sterrekijker hoeven zelfs in de dagen ná het lange pinksterweekend nog niet terug de schoolbanken in. De school bestaat namelijk 50 jaar. Dinsdagochtend was de aftrap van de feestweek ter ere van het gouden jubileum.

Joram Niese |  | Aangepast op
De opening van de week vol festiviteiten bestond uit een optocht door de wijk, onder muzikale begeleiding van een fanfare. Zowel kinderen als enkele ouders en verzorgers liepen met deze tocht mee. Dit werd opgevolgd met een feest op het schoolplein met verschillende optredens, zoals een goochelshow van Steven en Jamie Kazan.

Op woensdag wordt de basisschool in Sterrenburg een heuse circusschool. Leerlingen oefenen hun eigen show en voeren die ‘s middags uit voor hun ouders. De opbrengst van de kaartjes gaat naar stichting Sam&. Donderdag gaan de kinderen in groepjes aan de slag met verschillende activiteiten. De feestweek wordt op vrijdag afgesloten met oud-Hollandse spelletjes en een silent disco.

Bekijk hieronder de video.

Lees ook

Still website.png

Vriendschap, liefde en vrolijkheid: al vijftig jaar kleurt deze vereniging het leven

Groot feest bij kunstvereniging Studio 76. De Dordtse club bestaat dit jaar namelijk een halve eeuw. Met verschillende festiviteiten viert de vereniging dit met alle leden. Te beginnen met een expositie, waar de amateurkunstenaars allemaal iets eigens in stoppen.

Overhandiging Dordtpas.jpg

Dordtpas niet alleen voor Dordtenaren, Zwijndrecht doet ook mee

De gemeente Zwijndrecht sluit vanaf 1 april aan bij de Dordtpas. Met deze pas krijgen Dordtenaren en nu dus ook Zwijndrechtenaren toegang tot gratis activiteiten en kortingen in de regio. “Een belangrijke stap voor onze inwoners”, aldus Zwijndrechtse wethouder Tycho Jansen.

treinen Station Dordrecht

Meer treinreizigers van en naar Dordrecht en Zwijndrecht

Het aantal mensen dat gebruik maakt van de spoorlijn tussen Dordrecht en Leiden, is het afgelopen jaar gestegen. Op de stations langs dit traject steeg het aantal in- en uitstappers op werkdagen met gemiddeld zo’n acht procent; flink hoger dan de landelijke stijging van 1,8 procent.

Mehmet Safranti.jpg

Ondanks genoeg voorkeurstemmen gaat Mehmet Safranti niet de gemeenteraad in

Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in Dordrecht heeft Mehmet Safranti de meeste stemmen gekregen van zijn partij. Hierdoor heeft hij recht op de zetel die zijn partij DENK heeft behaald, maar de politicus heeft deze zetel afgewezen. Masum Kolkiliç, lijsttrekker van de partij, wordt gemeenteraadslid.

IMG_4823.jpg

‘Mooie mix’ leidt de Dordtse coalitierace, GL-PvdA laakt 'gelegenheidsargument'

Stapje voor stapje sluipen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA richting het nieuwe Dordtse stadsbestuur. Het vijftal sprak woensdag in een debat de voorkeur voor elkaar uit en verwees het geplaagde GroenLinks-PvdA naar de reservebank. “We hebben fijn met ze samengewerkt, maar het is daar wel wat onrustig op dit moment.”

tankstationkortambachtlaan.png

Overval op tankstation, verdachte vlucht te voet

Een tankstation aan de Kort Ambachtlaan in Zwijndrecht is woensdagavond overvallen. De verdachte is te voet gevlucht, meldt de politie.