Dordrecht, Netherlands

Aftrap verkiezingen Christen Unie / SGP

ChristenUnie/SGP is zaterdag gestart met haar verkiezingscampagne. Dat gebeurde in evangelisch ontmoetingscentrum VanAlleTijden aan de Grotekerksbuurt.
Dennis Koorevaar | 3 februari 2018 14:59 | Aangepast op 3 februari 2018 14:59
De twee partijen willen er gezamenlijk een zetel bij hebben. Dat zegt lijsttrekker en wethouder Rik van der Linden. Nu heeft Christenunie/SGP drie zetels in de Dordtse raad. Bij de vorige gemeenteraadsverkiezingen bleek de partij al 600 stemmers meer te hebben getrokken. Dat is de helft van het aantal stemmen dat nodig is voor een zetel.

Van der Linden verwacht dat er aan de komende verkiezingen twaalf partijen meedoen. Hij vindt het daarom belangrijk dat er een stabiel college wordt gevormd. Van der Linden ziet zijn partij als een "goede partner" om dat voor elkaar te krijgen.&t=91s

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...