Dordrecht, Netherlands

Ahmed Marcouch bezoekt Dordrecht

Tweede Kamerlid Ahmed Marcouch van de PvdA is morgen in Dordrecht. Hij bezoekt de Taalclub tijdens een werkbezoek. De Taalclub zorgt ervoor dat vluchtelingen en statushouders uit alle Drechtsteden wegwijs worden in Nederland.
Lotte Koreman | 8 november 2016 13:36 | Aangepast op 8 november 2016 13:36
Tijdens het bezoek leert Marcouch een aantal deelnemers van de Taalclub kennen. Ook vertelt hij zijn eigen verhaal. Marcouch is zelf zoon van een Marokkaanse gastarbeider dus hij weet hoe moeilijk het is om te wennen aan een nieuwe taal en cultuur.

De Taalclub zorgt ervoor dat deelnemers in 18 maanden de basisvaardigheden van het Nederlands leren. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van vrijwillige 'taalmaatjes', die 1-op-1 les geven. Ook wordt er gekeken naar wat mensen in de toekomst willen gaan doen, bijvoorbeeld qua werk. Vervolgens kijken ze wat hiervoor nodig is.

Het bezoek is van 11.00 uur en 13.00 uur in de Berckepoort.

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...