gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Al 7 jaar staat de skateshop FIer overeind

cdd10a9db715152fd77f69dd177878e1

Het is de enige overgebleven skateshop in Dordrecht: FIER. Op 25 en 26 april vierden zij hun 7-jarig bestaan. "Het begon eigenlijk als een jongensdroom", vertelt eigenaar Arjan van Biemen. 

Alka Goos |  | Aangepast op
Het is de enige overgebleven skateshop in Dordrecht: FIER. Op 25 en 26 april vierden zij hun 7-jarig bestaan. "Het begon eigenlijk als een jongensdroom", vertelt eigenaar Arjan van Biemen. 


Samen met Zef van Sluysdam begon Van Biemen de skateshop in 2012. Toen hadden ze nooit verwacht dat het zo ver zou komen. "We zien wel waar het schip strand." Inmiddels zijn ze door hun eigen Fier lijn, internationaal bekend en ook BN'ers zoals Tim Hoffman dragen het merk graag.


"Elk mooi bedrijf, heeft een mooi gezicht nodig", zegt ambassadeur Diggy Rast. Hij draagt ter promotie al een aantal jaar de kleding. De twee jonge skaters Mads en Dimme rijdens trots op hun boards door de straat. "Het is van onze papa."



Lees ook

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.

fotovoorweb

Plan voor 720 huizen op deze plek de prullenbak in? ‘Enorm dilemma’

De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”

zwemster wantijbad bezoeker

Trouwe badgasten blij met heropend Wantijbad: ‘Ik kon niet wachten!’

Vaste gebruikers van het Wantijbad zijn maar wat blij dat hun geliefde zwemstek weer open is. Hoewel bij de lang uitgestelde seizoensopening woensdagochtend aan de poort van het buitenbad geen stoet aan mensen staat te dringen, is de feestvreugde er niet minder om. “Ik heb het erg gemist.”

artikelfotoooo

Tiende Bachfestival in Dordrecht: van leerorkest tot filmpremière

We hebben er twee jaar op moeten wachten, maar dit weekend is het tijd voor het Bachfestival in Dordrecht. De editie van dit jaar mag een jubileumeditie worden genoemd, aangezien Bach-liefhebbers voor de tiende keer kunnen afreizen naar de stad voor het festival.

jan van dam timmers

Ad gaat op pad met de nieuwe voorzitter van het Diakonaal Aandachtscentrum

Noem het een inloophuis, een plek voor mensen die een goed gesprek kunnen gebruiken of waar alleen een kopje koffie of thee al voldoening geeft. Het Diakonaal Aandachtscentrum in Dordrecht biedt het allemaal. Maar waarin denkt de kersverse voorzitter Jan van Dam Timmers het verschil te kunnen maken?

MensenOnderdouche

Code Rood in Dordrecht: zo gingen Dordtenaren vrijdag om met de situatie

De combinatie van hoge temperaturen en luchtvochtigheid zorgt vrijdag voor een onaangename, benauwde hitte. In onder meer de provincie Zuid-Holland is code rood afgekondigd. In dit liveblog lees je hoe Dordrecht omging met de extreme temperatuur.