gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Al 7 jaar staat de skateshop FIer overeind

cdd10a9db715152fd77f69dd177878e1

Het is de enige overgebleven skateshop in Dordrecht: FIER. Op 25 en 26 april vierden zij hun 7-jarig bestaan. "Het begon eigenlijk als een jongensdroom", vertelt eigenaar Arjan van Biemen. 

Alka Goos |  | Aangepast op
Het is de enige overgebleven skateshop in Dordrecht: FIER. Op 25 en 26 april vierden zij hun 7-jarig bestaan. "Het begon eigenlijk als een jongensdroom", vertelt eigenaar Arjan van Biemen. 


Samen met Zef van Sluysdam begon Van Biemen de skateshop in 2012. Toen hadden ze nooit verwacht dat het zo ver zou komen. "We zien wel waar het schip strand." Inmiddels zijn ze door hun eigen Fier lijn, internationaal bekend en ook BN'ers zoals Tim Hoffman dragen het merk graag.


"Elk mooi bedrijf, heeft een mooi gezicht nodig", zegt ambassadeur Diggy Rast. Hij draagt ter promotie al een aantal jaar de kleding. De twee jonge skaters Mads en Dimme rijdens trots op hun boards door de straat. "Het is van onze papa."



Lees ook

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

politiestock

Verdachten schietpartij waarbij Dordtenaren gewond raakten langer vast

De politie heeft twee mannen opgepakt na een schietpartij, waarbij twee Dordtenaren gewond raakte. Zij blijven zeker veertien dagen langer vastzitten, meldt de politie.

rijnmondweerfoto

Deze week weinig regen en temperatuur loopt op, mogelijk zonnig weekend

De meteorologische herfst begint dinsdag. Maar wie dan meteen denkt aan regen, wind en een dikke jas, komt voorlopig bedrogen uit. Het weer heeft namelijk helemaal geen haast om afscheid te nemen van de zomer.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.