gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Al 7 jaar staat de skateshop FIer overeind

cdd10a9db715152fd77f69dd177878e1

Het is de enige overgebleven skateshop in Dordrecht: FIER. Op 25 en 26 april vierden zij hun 7-jarig bestaan. "Het begon eigenlijk als een jongensdroom", vertelt eigenaar Arjan van Biemen. 

Alka Goos |  | Aangepast op
Het is de enige overgebleven skateshop in Dordrecht: FIER. Op 25 en 26 april vierden zij hun 7-jarig bestaan. "Het begon eigenlijk als een jongensdroom", vertelt eigenaar Arjan van Biemen. 


Samen met Zef van Sluysdam begon Van Biemen de skateshop in 2012. Toen hadden ze nooit verwacht dat het zo ver zou komen. "We zien wel waar het schip strand." Inmiddels zijn ze door hun eigen Fier lijn, internationaal bekend en ook BN'ers zoals Tim Hoffman dragen het merk graag.


"Elk mooi bedrijf, heeft een mooi gezicht nodig", zegt ambassadeur Diggy Rast. Hij draagt ter promotie al een aantal jaar de kleding. De twee jonge skaters Mads en Dimme rijdens trots op hun boards door de straat. "Het is van onze papa."



Lees ook

nk2026092593A06821

FC Dordrecht stunt tegen Almere City en is zegeloze reeks kwijt

Zes duels op rij had FC Dordrecht niet gewonnen, maar daar kwam vrijdagavond onverwacht verandering in. Aan de Krommedijk trakteerde de ploeg promotiekandidaat Almere City op een nederlaag: 3-2.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.

chemours

In deze gemeente hebben mensen het meeste PFAS in hun bloed

Zo’n driekwart van de Nederlanders had in 2025 te veel PFAS in het bloed. Dat meldt het RIVM. In Dordrecht waren de waarden bijna het slechtst van het hele land. Alleen rond de industrie in Zeeuws-Vlaanderen was het nog extremer.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.