gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Al gehele dag geen trein naar Sliedrecht

Op de Merwedelingelijn hebben ze de gehele dag al te kampen met een hardnekkige seinstoring. Tussen Dordrecht en Sliedrecht rijden daarom bussen in plaats van treinen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
"We hebben geen idee wanneer het probleem is opgelost", zegt een woordvoerder van Prorail, "het kan een kwartier duren, maar ook een paar uur." Vooralsnog staat in de reisadviezen dat er tot 19.00 uur geen treinen rijden.

De storing is hardnekkig. Hij is vanochtend rond een uur of negen ontstaan. In eerste instantie werd gedacht aan een defect aan de spoorbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht, maar dat bleek niet zo te zijn. 

Prorail zegt nog niets te kunnen vertellen over de oorzaak. "Het heeft waarschijnlijk niets te maken met de vorst, want dan hadden ze dat wel verteld", zegt de woordvoerder van Prorail.

Lees ook

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.

Papendrechtsebrug 5

Brugklep Papendrechtsebrug weggehaald: dit staat er nog te gebeuren

Een gek gezicht voor wie nu naar de Papendrechtsebrug kijkt: de brugklep is weg. Rijkswaterstaat is de afgelopen dagen bezig geweest met het uitvijzelen van de klep, die in de nacht van maandag op dinsdag op een ponton is geplaatst. Woensdagochtend zal die worden afgevoerd naar een sloopbedrijf.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

PSX_20260728_202912

Vuurzee op oplegger, elektrische karretjes in vlammen op

Twee elektrische voertuigen zijn dinsdagavond verwoest door brand in Heerjansdam. Ze stonden op de oplegger van een busje.