gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Albatros nog steeds gezonde school

Basisschool de Albatros heeft voor het tweede jaar het vignet ‘GezondeSchool’ behaald. dat betekent dat de school voldoet aan kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De school kan aan de eisen voor een gezonde school voldoen door de kinderen te laten bewegen en zorg te dragen voor een veilige en frisse omgeving. Ook wordt aandacht besteedt aan de persoonlijke en sociale ontwikkeling van de leerlingen.

De Albatros heeft een groot schoolplein, zodat leerlingen flink de ruimte te hebben om te bewegen. Leerlingen uit de laagste groepen krijgen zwemles en kinderen uit de groepen 5 tot en met 8 krijgen iedere week een uur gymles.

De school heeft een Gezonde School-logo aan de gevel hangen, zodat iedereen kan zien dat deze school in het bezit is van het gelijknamige vignet.

De Gezonde School is een landelijk initiatief om kinderen beter te laten presteren.

Lees ook

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.

PSX_20260504_080936.jpg

Fiets klem onder bedrijfsbus na aanrijding in Krispijn

Een fietser is maandagochtend in botsing gekomen met de bestuurder van een bedrijfsbusje in Dordrecht. De vrouw die werd aangereden is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel.