Dordrecht, Netherlands

Albert Schweitzer ziekenhuis gevaccineerd; 'Ik voel een soort opluchting'

De Raad van Bestuur van het Albert Schweitzer ziekenhuis werd woensdag, als laatste van al het personeel, gevaccineerd tegen het coronavirus. Van alle 3500 personeelsleden die wilde, zijn daarmee gevaccineerd. "Ik ben er heel blij mee," zegt Peter van der Meer. "Ik voel ook een soort opluchting."
Dennis Koorevaar | 19 mei 2021 13:15 | Aangepast op 19 mei 2021 13:15
"We zijn vijf maanden bezig geweest om al het personeel te vaccineren," vervolgt de directeur van het ziekenhuis. "Iedereen die wilde heeft nu een prik kunnen krijgen." Volgens de Raad van Bestuur is het ook logisch dat zij als laatste het vaccin hebben gehad; "Maar wij staan dan ook niet al 15 maanden direct aan het bed." geeft Diederik Zijderveld aan.

Het personeel dat zich bedacht heeft en toch gevaccineerd wil worden komt volgens Van der Meer nog aan de beurt. "Er zijn nog vaccins en we doen nog een zogenoemde veegronde waarin personeel dat zich bedacht heeft of nog zwanger is een vaccin kan krijgen."

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...