Dordrecht, Netherlands

Albert Schweitzer ziekenhuis gevaccineerd; 'Ik voel een soort opluchting'

De Raad van Bestuur van het Albert Schweitzer ziekenhuis werd woensdag, als laatste van al het personeel, gevaccineerd tegen het coronavirus. Van alle 3500 personeelsleden die wilde, zijn daarmee gevaccineerd. "Ik ben er heel blij mee," zegt Peter van der Meer. "Ik voel ook een soort opluchting."
Dennis Koorevaar | 19 mei 2021 13:15 | Aangepast op 19 mei 2021 13:15
"We zijn vijf maanden bezig geweest om al het personeel te vaccineren," vervolgt de directeur van het ziekenhuis. "Iedereen die wilde heeft nu een prik kunnen krijgen." Volgens de Raad van Bestuur is het ook logisch dat zij als laatste het vaccin hebben gehad; "Maar wij staan dan ook niet al 15 maanden direct aan het bed." geeft Diederik Zijderveld aan.

Het personeel dat zich bedacht heeft en toch gevaccineerd wil worden komt volgens Van der Meer nog aan de beurt. "Er zijn nog vaccins en we doen nog een zogenoemde veegronde waarin personeel dat zich bedacht heeft of nog zwanger is een vaccin kan krijgen."

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...