Dordrecht, Netherlands

Albert Schweitzerziekenhuis in zondagsstand

Het Albert Schweitzerziekenhuis gaat een paar dagen in de zondagsstand: van donderdag 21 tot en met zondag 24 september zijn er minder spreekuren en is de telefonische bereikbaarheid minder goed. Acute zorg gaat gewoon door.
Gert van der Steen | 11 september 2017 14:11 | Aangepast op 11 september 2017 14:11
De reden hiervoor is de overschakeling van het papieren naar het Elektronisch Patiënten Dossier. Dat moet gebeuren op vrijdag 22 september en is een ingrijpende operatie.

Het kan wel gebeuren, dat vanaf 22 september de wachttijden in de spreekkamer wat langer zijn. De artsen en medewerkers moeten wennen aan het nieuwe systeem. Dat kan mogelijk duren tot begin oktober en het kan zijn dat er een consultant meekijkt met de arts. Daar is wel de toestemming van de patiënt voor nodig.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...