gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aldi daagt Jumper voor rechter om huur

92bb83e0bc5ebc55e7109dbda29e1d22

De Aldi heeft de Jumper voor de rechter gedaagd, om de dierenspeciaalzaak uit hun winkelpand aan de Dubbeldamseweg-Zuid te krijgen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Eind september 2017 kreeg de Jumper plotseling een brief van de Aldi. De supermarkt is de eigenaar van het winkelpand en zegde de verhuur op. Dat kwam als een donderslag bij heldere hemel voor de Jumper, vertelt filiaalmanager Thijs van Hinthe.

"De Aldi wil graag nieuw gaan bouwen op dit terrein. Wij en het oude pand van de Schoenenreus moeten daarvoor verdwijnen. Wij willen heel graag blijven, er zijn nog geen vergunningen voor de rest verleend, dus een apart verhaal."

Om de Jumper te dwingen weg te gaan uit hun pand, is de Aldi naar de kantonrechter gestapt. Die procedure dient deze maand. "Zolang er nog niets is weten wij van niks en gaan we ook niet wijken."


De dierenwinkel blijft het liefst in de huidige vestiging om vooral de klantenkring te blijven bedienen. "We zijn een leuke, gezellige winkel. In de buurt worden we altijd heel fijn onthaald, dat willen we graag zo houden.

Wel is de Jumper al op zoek naar een andere locatie. Dat is alleen moeilijker dan gedacht. "We zijn op zoek naar 600 tot 800 vierkante meter met eigen parkeergelegenheid. Dat is belangrijk voor ons."


De Aldi wilde geen commentaar geven op hun nieuwbouwplannen.

Lees ook

foetusveldje

Een klein graf met een grote betekenis: Molenlanden wil foetusvelden

De gemeente Molenlanden wil zogeheten foetusvelden aanleggen voor ouders die hun kindje zijn verloren tijdens, of kort na de zwangerschap. Dit alternatief voor de kindergraven willen ze op drie begraafplaatsen realiseren.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

afvalzwijndrecht

afvaldumping

Meer boetes, maar niet minder overlast: gemeente zoekt andere aanpak afvalprobleem

De gemeente Zwijndrecht treedt sinds vorig jaar harder op tegen mensen die hun afval dumpen, maar dit heeft voorlopig nog niet geleid tot minder afvaloverlast. In het eerste kwartaal van dit jaar zijn al 43 boetes uitgedeeld, tegenover 84 in heel 2025.

parkafgezet

Park op slot na ontsnapping Schotse hooglanders

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is tijdelijk niet toegankelijk. De gemeente heeft deze maatregel genomen na de ontsnapping van twee Schotse hooglanders eerder deze week. De dieren belandden daarbij op de N3.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.