gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aldi daagt Jumper voor rechter om huur

92bb83e0bc5ebc55e7109dbda29e1d22.jpg

De Aldi heeft de Jumper voor de rechter gedaagd, om de dierenspeciaalzaak uit hun winkelpand aan de Dubbeldamseweg-Zuid te krijgen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Eind september 2017 kreeg de Jumper plotseling een brief van de Aldi. De supermarkt is de eigenaar van het winkelpand en zegde de verhuur op. Dat kwam als een donderslag bij heldere hemel voor de Jumper, vertelt filiaalmanager Thijs van Hinthe.

"De Aldi wil graag nieuw gaan bouwen op dit terrein. Wij en het oude pand van de Schoenenreus moeten daarvoor verdwijnen. Wij willen heel graag blijven, er zijn nog geen vergunningen voor de rest verleend, dus een apart verhaal."

Om de Jumper te dwingen weg te gaan uit hun pand, is de Aldi naar de kantonrechter gestapt. Die procedure dient deze maand. "Zolang er nog niets is weten wij van niks en gaan we ook niet wijken."


De dierenwinkel blijft het liefst in de huidige vestiging om vooral de klantenkring te blijven bedienen. "We zijn een leuke, gezellige winkel. In de buurt worden we altijd heel fijn onthaald, dat willen we graag zo houden.

Wel is de Jumper al op zoek naar een andere locatie. Dat is alleen moeilijker dan gedacht. "We zijn op zoek naar 600 tot 800 vierkante meter met eigen parkeergelegenheid. Dat is belangrijk voor ons."


De Aldi wilde geen commentaar geven op hun nieuwbouwplannen.

Lees ook

20260323163821.jpg

Tientallen meters riet in brand langs dijk

Flinke rookwolken langs de Rivierdijk in Hardinxveld-Giessendam maandagmiddag. Langs de dijk stond een groot stuk riet in brand.

lucky.png

Lagere straf voor 'Lucky' die ex-vriendin en voormalig schoonmoeder vermoordde

Het gerechtshof in Den Haag heeft Minh V., alias ‘Lucky’, veroordeeld tot 26 jaar en acht maanden cel. Hij is schuldig bevonden aan doodslag op zijn ex-schoonmoeder en poging moord op zijn ex-partner. Het Openbaar Ministerie had levenslang geëist.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_01_49_48.Still001.png

Dit zijn de gevolgen van voorkeurstemmen voor de nieuwe Dordtse raad

Voorkeurstemmen hebben in Dordrecht gevolgen voor GroenLinks-PvdA, DENK en Forum voor Democratie. Bij DENK heeft de lijstduwer meer stemmen gekregen dan de lijsttrekker, bij GroenLinks-PvdA valt de nummer vijf buiten de boot. En dat terwijl die partij zes zetels kreeg.

Gemeentehuis Papendrecht

D66 stelt vragen over timing van brief over financiële tekorten

De D66-fractie in de gemeenteraad van Papendrecht heeft vragen gesteld aan het college over de timing van een raadsinformatiebrief over nieuwe dreigende tekorten op de gemeentebegroting. De brief kwam volgens D66 "net niet op tijd voor inwoners om mee te nemen in het bepalen van de stemkeuze voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart.”

fotocorrado.png

Afgeleide vrouw rijdt chauffeur dood op A15: rechtbank neemt eis OM over

Vrachtwagenchauffeur Nikita W. (27) krijgt een maximale taakstraf van 240 uur. Volgens de rechtbank is zij verantwoordelijk voor de dood van een medetrucker uit Oud-Alblas, die werd aangereden toen hij langs de A15 zijn spanbanden controleerde.

IMG_1618.jpg

Lotte van Drunen pakt in Spanje WK-punt tussen de mannen

Motorcrosser Lotte van Drunen heeft dit weekend een punt overgehouden aan een WK-wedstrijd tussen de mannen. In Spanje eindigde ze haar races op plek 21 en 20.