gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aldi daagt Jumper voor rechter om huur

92bb83e0bc5ebc55e7109dbda29e1d22.jpg

De Aldi heeft de Jumper voor de rechter gedaagd, om de dierenspeciaalzaak uit hun winkelpand aan de Dubbeldamseweg-Zuid te krijgen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Eind september 2017 kreeg de Jumper plotseling een brief van de Aldi. De supermarkt is de eigenaar van het winkelpand en zegde de verhuur op. Dat kwam als een donderslag bij heldere hemel voor de Jumper, vertelt filiaalmanager Thijs van Hinthe.

"De Aldi wil graag nieuw gaan bouwen op dit terrein. Wij en het oude pand van de Schoenenreus moeten daarvoor verdwijnen. Wij willen heel graag blijven, er zijn nog geen vergunningen voor de rest verleend, dus een apart verhaal."

Om de Jumper te dwingen weg te gaan uit hun pand, is de Aldi naar de kantonrechter gestapt. Die procedure dient deze maand. "Zolang er nog niets is weten wij van niks en gaan we ook niet wijken."


De dierenwinkel blijft het liefst in de huidige vestiging om vooral de klantenkring te blijven bedienen. "We zijn een leuke, gezellige winkel. In de buurt worden we altijd heel fijn onthaald, dat willen we graag zo houden.

Wel is de Jumper al op zoek naar een andere locatie. Dat is alleen moeilijker dan gedacht. "We zijn op zoek naar 600 tot 800 vierkante meter met eigen parkeergelegenheid. Dat is belangrijk voor ons."


De Aldi wilde geen commentaar geven op hun nieuwbouwplannen.

Lees ook

mercon loods1.png

‘Leegstand Mercon-loods vormt geen gevaar omgeving’

De leegstaande Mercon-loods in Alblasserdam vormt geen gevaar voor omliggende gebouwen en bewoners. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van de lokale PvdA-fractie. Die was bezorgd vanwege een toenemend aantal incidenten op het terrein en het uitblijven van woningbouw aldaar.

kinderopvangASMedia.jpg

Jongetje dat bij gastouder in het water viel, maakt het goed

Het jongetje dat maandagochtend in Ottoland in het water viel en gereanimeerd moest worden, maakt het goed. Dat meldt het gastouderbureau, dat verantwoordelijk is voor de opvang van het kind. Het is nog altijd niet duidelijk hoe het jongetje in het water kon belanden.

asz.jpg

CYBERCRIME

Lekken ziekenhuisdata ASz toch niet uitgesloten bij hack softwarebedrijf

Het is toch niet uitgesloten dat gegevens van ziekenhuispatiënten zijn gestolen bij de ransomware-aanval op ChipSoft, het bedrijf dat onder meer achter het elektronisch patiëntendossier van het Albert Schweitzer ziekenhuis zit. Dat meldt de NOS op basis van meerdere bronnen. Eerst leek het er nog op dat ziekenhuisdata waren gespaard.

hiaenrid.png

Meeste panden gesloten vanwege drugs, sluitingen na explosie neemt toe

Bij verreweg de meeste woningen en (bedrijfs)panden die worden gesloten door burgemeesters in onze streek, is drugs in het spel. Ook neemt het aantal sluitingen na een explosie toe. Dat blijkt uit onderzoek van Bureau Lokaal, een samenwerking tussen deze streekomroep, Rijnmond en andere streekomroepen uit de regio.

gertjanvanderlinden.png

Contactverbod oud-bondscoach rolstoelbasketbalsters na grensoverschrijdend gedrag

Gertjan van der Linden uit Dordrecht, voormalig bondscoach van de succesvolle Nederlandse rolstoelbasketbalsters, mag vijf jaar lang geen contact hebben met zeven speelsters die melding hebben gedaan van grensoverschrijdend gedrag van hem. Dat meldt de NOS.

ARTIKELFOTO PATIENTEN.jpg

Patiënten reageren nuchter op hack ziekenhuisportaal: ‘Even terug in de tijd hè’

Hoewel het Albert Schweitzer ziekenhuis benadrukt dat er geen patiëngegevens zijn buitgemaakt tijdens een hack bij hun softwareleverancier, zorgt het incident voor wisselende reacties onder patiënten. Van gelatenheid tot zorgen over privacy: “Het is gewoon kut."