gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Aldi daagt Jumper voor rechter om huur

92bb83e0bc5ebc55e7109dbda29e1d22.jpg

De Aldi heeft de Jumper voor de rechter gedaagd, om de dierenspeciaalzaak uit hun winkelpand aan de Dubbeldamseweg-Zuid te krijgen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Eind september 2017 kreeg de Jumper plotseling een brief van de Aldi. De supermarkt is de eigenaar van het winkelpand en zegde de verhuur op. Dat kwam als een donderslag bij heldere hemel voor de Jumper, vertelt filiaalmanager Thijs van Hinthe.

"De Aldi wil graag nieuw gaan bouwen op dit terrein. Wij en het oude pand van de Schoenenreus moeten daarvoor verdwijnen. Wij willen heel graag blijven, er zijn nog geen vergunningen voor de rest verleend, dus een apart verhaal."

Om de Jumper te dwingen weg te gaan uit hun pand, is de Aldi naar de kantonrechter gestapt. Die procedure dient deze maand. "Zolang er nog niets is weten wij van niks en gaan we ook niet wijken."


De dierenwinkel blijft het liefst in de huidige vestiging om vooral de klantenkring te blijven bedienen. "We zijn een leuke, gezellige winkel. In de buurt worden we altijd heel fijn onthaald, dat willen we graag zo houden.

Wel is de Jumper al op zoek naar een andere locatie. Dat is alleen moeilijker dan gedacht. "We zijn op zoek naar 600 tot 800 vierkante meter met eigen parkeergelegenheid. Dat is belangrijk voor ons."


De Aldi wilde geen commentaar geven op hun nieuwbouwplannen.

Lees ook

foto artikel de stemming in sliedrecht.jpg

De Stemming in Sliedrecht: ‘Heel wenselijk dat de nachtbus terugkomt’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Sliedrecht.

Stadskantoor Dordrecht

Slotdebat verkiezingen: ‘Een laatste keer de strijd met elkaar aan’

Nog geen keuze gemaakt over welk vakje je rood maakt aanstaande gemeenteraadsverkiezingen? “Kom dan maandag 16 maart naar het slotdebat in het Stadskantoor”, roept gemeente Dordrecht de kiezers op. “Daar gaan de lijsttrekkers nog één keer met elkaar de strijd aan in het allerlaatste debat voor de verkiezingsdag.”

de buuf

Deelcafé de Buuf dreigt kopje onder te gaan: 'Het zal voor heel veel mensen tegenvallen'

Deelcafé De Buuf in Hendrik-Ido-Ambacht dreigt kopje onder te gaan. Eigenaren Jan-Anne en Evelyn betalen het café met hun eigen pensioengeld, maar dat gaat niet veel langer. Nu hebben ze de gemeente benaderd voor subsidie, én om te worden erkend als welzijnswerk.

fotopersburobusink.jpg

Wapens, helmen en legertenten: enorme voorraad materiaal van defensie gevonden in woning

Bij een inval aan de Bilderdijkstraat in Zwijndrecht is maandagochtend een grote hoeveelheid militaire spullen en geld gevonden. Het gaat onder meer om een voorraad aan wapens, helmen en legertenten. De politie denkt dat het grotendeels om gestolen spullen gaat. De bewoner van het adres, een medewerker van Defensie, is aangehouden.

conflictofcoalitie.jpg

Maandag op TV Dordrecht: ‘Conflict of Coalitie’

Deze maandag geen Rijnmond Lokaal: onze regionale samenwerkingspartner maakte in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag een serie speciale programma's onder de naam 'Conflict of Coalitie'. Op TV Dordrecht is deze maandag de uitzending over Dordrecht te zien.

sligoed.jpg

Flinke klus op komst: de plannen van deze partijen voor Sliedrecht-Noord

In Sliedrecht leven vergevorderde plannen voor de nieuwbouwwijk Sliedrecht-Noord. Maar over de invulling ervan verschillen sommige politieke partijen van mening, blijkt uit hun verkiezingsprogramma's.