Dordrecht, Netherlands

Aldi daagt Jumper voor rechter om huur

De Aldi heeft de Jumper voor de rechter gedaagd, om de dierenspeciaalzaak uit hun winkelpand aan de Dubbeldamseweg-Zuid te krijgen.
Petra Scheurwater | 19 september 2018 18:11 | Aangepast op 19 september 2018 18:11
Eind september 2017 kreeg de Jumper plotseling een brief van de Aldi. De supermarkt is de eigenaar van het winkelpand en zegde de verhuur op. Dat kwam als een donderslag bij heldere hemel voor de Jumper, vertelt filiaalmanager Thijs van Hinthe.

"De Aldi wil graag nieuw gaan bouwen op dit terrein. Wij en het oude pand van de Schoenenreus moeten daarvoor verdwijnen. Wij willen heel graag blijven, er zijn nog geen vergunningen voor de rest verleend, dus een apart verhaal."

Om de Jumper te dwingen weg te gaan uit hun pand, is de Aldi naar de kantonrechter gestapt. Die procedure dient deze maand. "Zolang er nog niets is weten wij van niks en gaan we ook niet wijken."


De dierenwinkel blijft het liefst in de huidige vestiging om vooral de klantenkring te blijven bedienen. "We zijn een leuke, gezellige winkel. In de buurt worden we altijd heel fijn onthaald, dat willen we graag zo houden.

Wel is de Jumper al op zoek naar een andere locatie. Dat is alleen moeilijker dan gedacht. "We zijn op zoek naar 600 tot 800 vierkante meter met eigen parkeergelegenheid. Dat is belangrijk voor ons."


De Aldi wilde geen commentaar geven op hun nieuwbouwplannen.

Lees ook

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...

Meer armoede ondanks positieve cijfers; ‘landelijk structureel beleid nodig’

De gemeente Dordrecht maakt zich zorgen over toenemende armoede. Net als andere grote gemeenten in o...

Bouw 'loterijwoningen' begonnen: voor jonge starters

De bouw van de 14 'loterijwoningen' in Hardinxveld-Giessendam is deze week van start gegaan. De star...

Nieuwe poging om asielopvang Papendrecht te blokkeren: 'Ernstige tekortkomingen'

Een aantal inwoners van Papendrecht is opnieuw een petitie gestart tegen de komst van asielopvang in...

Dit monumentale schakelstation herbergt binnenkort tientallen Dordtenaren

In het voormalig schakelstation op de hoek van de Oranjelaan en het Wantij wordt de hand gelegd aan ...

Bodemonderzoek naar explosieven uit Tweede Wereldoorlog in Amstelwijck

In de Dordtse wijk Amstelwijck start binnenkort een bodemonderzoek naar een mogelijk niet-gesprongen...