gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Alfred Meijer: SP heeft geen binding met samenleving

Voormalig SP-raadslid Alfred Meijer is in de tegenaanval gegaan nadat hij onlangs uit de SP-fractie in Dordrecht werd gezet.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
'Ik sta voor menselijke waardigheid en solidariteit. De SP in Dordrecht vaart een eigen koers en heeft geen binding met de maatschappij', aldus Meijer in een uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM.


Fractievoorzitter Ronald Portier verwijt Meijer dat hij in de raad teveel een eigen koers vaart en niets afstemt. Die ruzie liep zo hoog op dat Meijer uit de fractie werd gezet met de oproep zijn zetel in te leveren. Meijer gaat echter als onafhankelijk raadslid verder onder de naam Fractie Meijer.


'Mijn vrouw en ik hebben sinds 2008 aan de SP gewerkt en het is ons gelukt om mee te mogen doen aan de raadsverkiezingen. Voor die tijd heeft de SP in Dordrecht 25 jaar rollebollend over straat gelegen. Mijn vrouw en ik hebben daar nog nooit een compliment voor gehad en op een gegeven moment ben je daar klaar mee.'


Meijer zegt zich nog niet bij een andere partij te willen aansluiten. Zijn lidmaatschap van de SP heeft hij opgezegd. 'Ik wil eerst over dit negatieve verhaal heenstappen en opnieuw contacten leggen in de raad. Later merk ik wel of ik me dan kan aansluiten bij een andere partij.'

Lees ook

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

collegepapendrecht

Papendrecht heeft weer compleet (tijdelijk) college met aanstelling twee wethouders

Steven van Die en Kees van der Duijn Schouten zijn donderdagavond aangesteld als tijdelijke wethouders in de gemeente Papendrecht. Hiermee is het college voorlopig weer compleet, in afwachting op een definitieve invulling van de wethoudersposten.

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

mishandelingconducteur

Beelden van verdachte mishandeling treinconducteur nu ook in Opsporing Verzocht

De verdachte die bijna een jaar geleden een conducteur mishandelde in een trein bij station Sliedrecht, is nog altijd niet opgepakt. De politie bracht eerder al herkenbare beelden van de man naar buiten, maar heeft deze maandagavond ook getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.