gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Alfred Meijer: SP heeft geen binding met samenleving

Voormalig SP-raadslid Alfred Meijer is in de tegenaanval gegaan nadat hij onlangs uit de SP-fractie in Dordrecht werd gezet.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op
'Ik sta voor menselijke waardigheid en solidariteit. De SP in Dordrecht vaart een eigen koers en heeft geen binding met de maatschappij', aldus Meijer in een uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM.


Fractievoorzitter Ronald Portier verwijt Meijer dat hij in de raad teveel een eigen koers vaart en niets afstemt. Die ruzie liep zo hoog op dat Meijer uit de fractie werd gezet met de oproep zijn zetel in te leveren. Meijer gaat echter als onafhankelijk raadslid verder onder de naam Fractie Meijer.


'Mijn vrouw en ik hebben sinds 2008 aan de SP gewerkt en het is ons gelukt om mee te mogen doen aan de raadsverkiezingen. Voor die tijd heeft de SP in Dordrecht 25 jaar rollebollend over straat gelegen. Mijn vrouw en ik hebben daar nog nooit een compliment voor gehad en op een gegeven moment ben je daar klaar mee.'


Meijer zegt zich nog niet bij een andere partij te willen aansluiten. Zijn lidmaatschap van de SP heeft hij opgezegd. 'Ik wil eerst over dit negatieve verhaal heenstappen en opnieuw contacten leggen in de raad. Later merk ik wel of ik me dan kan aansluiten bij een andere partij.'

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_32_25.Still001.png

Hoge nood in de natuur? Deze speciale wc biedt uitkomst

In de gemeente Molenlanden is onlangs het eerste natuurtoilet van onze streek geopend. Het gaat om een zogeheten droogtoilet, dat zonder water, stroom of riool werkt en volledig zelfvoorzienend is.

wijngaardsesteeg.png

Huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten

De burgemeester van Molenlanden, Theo Segers, heeft een huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten. In het huis zijn goederen aangetroffen "die wijzen op voorbereidingshandelingen voor de productie en/of de handel in verdovende middelen", aldus de gemeente.

pexelsdrugscocaine.png

OM wil verdachte van handel 'stroom aan blokken cocaïne' negen jaar de cel in

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft negen jaar cel geëist tegen een 44-jarige man uit Papendrecht in een zaak rondom internationale drugstransporten. Het OM wil ook dat hij 174.845 euro aan criminele verdiensten terugbetaalt.

artikel Cor Hamels marathon.jpg

100 marathons in 25 jaar, Cor (60) rent ze allemaal uit: ‘Dit maakt mij echt trots’

Voor Cor Hamels uit Hendrik-Ido-Ambacht was de marathon in Rotterdam van afgelopen weekend extra speciaal. De 60-jarige Ambachter liep namelijk zijn honderdste marathon. Na drie uur, 23 minuten en 35 seconden kwam hij over de finish. “Het was echt geweldig!”

kinderopvangASMedia.jpg

Kind belandt in sloot in Ottoland

Een kind is maandagochtend in een sloot beland aan de A in Ottoland. Hulpdiensten werden even na 11.30 uur massaal opgeroepen.

politiesieraden.png

Sieraden gestolen: politie zoekt eigenaren

De politie is op zoek naar de eigenaren van diverse sieraden, die in de huizen van drie verdachten van babbeltrucs zijn aangetroffen. De mannen werden eerder aangehouden na de oplichting van een 82-jarige vrouw uit Papendrecht, maar de gevonden sieraden zijn niet van de Papendrechtse vrouw.