Dordrecht, Netherlands

All you need is a job

De naam past bij Valentijnsdag: All you need is a job. Het is een laagdrempelige banenmarkt. Vandaag is hij gehouden en het was flink druk.
Peter Tromp | 14 februari 2018 17:25 | Aangepast op 14 februari 2018 17:25
De banenmarkt was bedoeld voor jongeren van 18 tot 27 jaar. Het is bekend dat ze geen baan hebben. Daarom zijn ze uitgenodigd. Maar voor wie niet komt, heeft dat geen gevolgen. “Je krijgt geen straf”, zegt matchmaker Cindy van den Berg, “het is geheel vrijwillig.” Als matchmaker probeert zij jongeren en werkgevers aan elkaar te koppelen. Er staan 15 werkgevers.

De eerste editie van deze banenmarkt vond vorig jaar plaats. Ook in het Energiehuis. Toen kwamen er 100 jongeren op af en zijn er 60 ‘matches’ gemaakt. Of deze jongeren nog steeds een baan hebben, weet Van den Berg niet.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...