gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Alle mooie plekken laten zien tijdens The Passion’

1a97a2fe4d9633cca033ae88195685fe.jpg

De muzikale paasvertelling The Passion zal voor veel extra toerisme in 2019 in Dordrecht zorgen. Dat verwacht Gerben Baaij, directeur Dordrecht Marketing.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk een evenement wat in Nederland heel veel aandacht oplevert”, vertelt Gerben Baaij directeur Dordrecht Marketing. “Maar ook een evenement waar je heel erg mooi aan alle mensen in Nederland de mooie plekken van de stad kunt laten zien.”

Dordrecht Marketing verwacht 10.000 bezoekers voor de muzikale paasvertelling. Maar de meeste impact zal de uitzending hebben.

“Dat hebben we ook gezien na de landelijke intocht van Sinterklaas in 2012 en Koningsdag in 2015. Het is een fantastische manier om mensen die Dordrecht nog niet kennen, kennis te laten maken met de stad.”

Voor het evenement kan beginnen moet er nog veel gebeuren. De kade moet nog afgemaakt worden, meerpalen moeten uit het Maartensgat gehaald worden en boten zullen tegen die tijd geen toegang hebben.&frags=pl%2Cwn
9ebc50223b86d34210a6a215a75e6fac.jpg

Lees ook

foto wapperende nederlandse vlag

Dit kun je doen op Bevrijdingsdag in onze streek

Het is 81 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd door de Geallieerden. Op deze Bevrijdingsdag staan ook dit jaar in onze streek weer verschillende activiteiten op de planning.

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20:00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagavond al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.

adadriaans-siren-5006181.jpg

Schrik in de regio: sirenes getest op 4 mei en dat is niet de bedoeling

Waar we normaal niet opkijken van sirenes op de eerste maandag van de maand, was dat vandaag wel anders. Op 4 mei, de dag van Dodenherdenking, worden de sirenes nooit getest. Toch loeiden ze deze maandag door de regio.

IMG_6740.jpg

Bewegende voorstelling over Tweede Wereldoorlog in dit park: ‘Best een uitdaging’

Op de plek waar in 1940 Duitse parachutisten landden, vertellen jonge theatermakers in een beweeglijke voorstelling hun verhaal. Op 4 en 5 mei is in het Dordtse Weizigtpark ‘Scherpe Sporen’ te zien, een optreden waarin de Tweede Wereldoorlog centraal staat.