gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Alle mooie plekken laten zien tijdens The Passion’

1a97a2fe4d9633cca033ae88195685fe

De muzikale paasvertelling The Passion zal voor veel extra toerisme in 2019 in Dordrecht zorgen. Dat verwacht Gerben Baaij, directeur Dordrecht Marketing.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk een evenement wat in Nederland heel veel aandacht oplevert”, vertelt Gerben Baaij directeur Dordrecht Marketing. “Maar ook een evenement waar je heel erg mooi aan alle mensen in Nederland de mooie plekken van de stad kunt laten zien.”

Dordrecht Marketing verwacht 10.000 bezoekers voor de muzikale paasvertelling. Maar de meeste impact zal de uitzending hebben.

“Dat hebben we ook gezien na de landelijke intocht van Sinterklaas in 2012 en Koningsdag in 2015. Het is een fantastische manier om mensen die Dordrecht nog niet kennen, kennis te laten maken met de stad.”

Voor het evenement kan beginnen moet er nog veel gebeuren. De kade moet nog afgemaakt worden, meerpalen moeten uit het Maartensgat gehaald worden en boten zullen tegen die tijd geen toegang hebben.&frags=pl%2Cwn
9ebc50223b86d34210a6a215a75e6fac

Lees ook

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.