gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Alle mooie plekken laten zien tijdens The Passion’

1a97a2fe4d9633cca033ae88195685fe

De muzikale paasvertelling The Passion zal voor veel extra toerisme in 2019 in Dordrecht zorgen. Dat verwacht Gerben Baaij, directeur Dordrecht Marketing.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk een evenement wat in Nederland heel veel aandacht oplevert”, vertelt Gerben Baaij directeur Dordrecht Marketing. “Maar ook een evenement waar je heel erg mooi aan alle mensen in Nederland de mooie plekken van de stad kunt laten zien.”

Dordrecht Marketing verwacht 10.000 bezoekers voor de muzikale paasvertelling. Maar de meeste impact zal de uitzending hebben.

“Dat hebben we ook gezien na de landelijke intocht van Sinterklaas in 2012 en Koningsdag in 2015. Het is een fantastische manier om mensen die Dordrecht nog niet kennen, kennis te laten maken met de stad.”

Voor het evenement kan beginnen moet er nog veel gebeuren. De kade moet nog afgemaakt worden, meerpalen moeten uit het Maartensgat gehaald worden en boten zullen tegen die tijd geen toegang hebben.&frags=pl%2Cwn
9ebc50223b86d34210a6a215a75e6fac

Lees ook

Dordthuis juli 2026

nieuwbouw

Officiële opening Dordthuis weken uitgesteld: nieuwe verhuisplanning in de maak

Het Dordthuis gaat weken later officieel open dan gepland. Dat bevestigt de gemeente aan deze streekomroep, na vragen over de stand van zaken. De opening van het gloednieuwe pand aan de Spuiboulevard zou eigenlijk eind oktober zijn, maar door "verschillende ontwikkelingen tijdens de bouw" wordt dat nu op zijn vroegst eind november.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

IMG_9322

Ouderwets hommeles aan de tafel van Ouwe Jonges Krentebrood

Aan de stamtafel van de Streekomroep is het zondag weer prijs. De altijd kritische Ad van den Herik krijgt het weer stevig aan de stok met de minstens zo kritische Thijs Blom. Ron van de Rhee krijgt weer de ondankbare taak om de heren in het gareel te houden bij hun maandelijkse terugblik op het Dordtse- en regionale nieuws.

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.