gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Alle mooie plekken laten zien tijdens The Passion’

1a97a2fe4d9633cca033ae88195685fe

De muzikale paasvertelling The Passion zal voor veel extra toerisme in 2019 in Dordrecht zorgen. Dat verwacht Gerben Baaij, directeur Dordrecht Marketing.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk een evenement wat in Nederland heel veel aandacht oplevert”, vertelt Gerben Baaij directeur Dordrecht Marketing. “Maar ook een evenement waar je heel erg mooi aan alle mensen in Nederland de mooie plekken van de stad kunt laten zien.”

Dordrecht Marketing verwacht 10.000 bezoekers voor de muzikale paasvertelling. Maar de meeste impact zal de uitzending hebben.

“Dat hebben we ook gezien na de landelijke intocht van Sinterklaas in 2012 en Koningsdag in 2015. Het is een fantastische manier om mensen die Dordrecht nog niet kennen, kennis te laten maken met de stad.”

Voor het evenement kan beginnen moet er nog veel gebeuren. De kade moet nog afgemaakt worden, meerpalen moeten uit het Maartensgat gehaald worden en boten zullen tegen die tijd geen toegang hebben.&frags=pl%2Cwn
9ebc50223b86d34210a6a215a75e6fac

Lees ook

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

50jaarduwvaart

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

kiltunnel

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.

autobranden reeks

onderzoek

Politie vraagt om hulp: wees alert op autobranden

In het onderzoek naar de reeks autobranden die sinds begin dit jaar Dordrecht treft, roept de politie hulp in van inwoners. Ondanks onderzoek is nog niet duidelijk of er sprake is van één of meerdere daders, en of de branden met elkaar te maken hebben of niet. “De politie kan tips en informatie van omwonenden goed gebruiken.”

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.