gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

‘Alle mooie plekken laten zien tijdens The Passion’

1a97a2fe4d9633cca033ae88195685fe

De muzikale paasvertelling The Passion zal voor veel extra toerisme in 2019 in Dordrecht zorgen. Dat verwacht Gerben Baaij, directeur Dordrecht Marketing.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk een evenement wat in Nederland heel veel aandacht oplevert”, vertelt Gerben Baaij directeur Dordrecht Marketing. “Maar ook een evenement waar je heel erg mooi aan alle mensen in Nederland de mooie plekken van de stad kunt laten zien.”

Dordrecht Marketing verwacht 10.000 bezoekers voor de muzikale paasvertelling. Maar de meeste impact zal de uitzending hebben.

“Dat hebben we ook gezien na de landelijke intocht van Sinterklaas in 2012 en Koningsdag in 2015. Het is een fantastische manier om mensen die Dordrecht nog niet kennen, kennis te laten maken met de stad.”

Voor het evenement kan beginnen moet er nog veel gebeuren. De kade moet nog afgemaakt worden, meerpalen moeten uit het Maartensgat gehaald worden en boten zullen tegen die tijd geen toegang hebben.&frags=pl%2Cwn
9ebc50223b86d34210a6a215a75e6fac

Lees ook

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: standbeeld van Kees Buddingh

Studio De Witt besteedt deze zaterdag aandacht aan de wens van een groep Dordtenaren een beeld in de stad te plaatsen van de Dordtse dichter en schrijver Kees Buddingh. Buddingh (1918-1985) kreeg onder meer bekendheid met zijn gedicht ‘De blauwbilgorgel’. Presentator Ben Corino spreekt met de aanjagers van het plan voor het Buddingh standbeeld, Ton Delemarre en Jacques Malschaert.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.