Dordrecht, Netherlands

Alle parkeervergunningen digitaal

Alle parkeervergunningen worden per 1 juli digitaal. Na de bezoekersvergunningen nu ook de vergunningen voor bewoners en de zakelijke.
Gert van der Steen | 18 mei 2017 11:47 | Aangepast op 18 mei 2017 11:47
Bewoners parkeren met een vergunning op kenteken en de aanvraag verloopt vanuit huis. Ook wijziging van het kenteken wordt digitaal gemeld en is (in tegenstelling tot nu) gratis.

Controle vindt plaats door scannen van het kenteken, in eerste instantie met de hand, later met scanauto’s.

Twee kentekens op een vergunning is mogelijk. De bewoner selecteert via de ParkApp met welk kenteken op dat moment wordt geparkeerd. Op zakelijke vergunningen kunnen maximaal vier kentekens worden aangemeld.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...