Dordrecht, Netherlands

Alternatief voor gevaarlijke weg nieuw Wielwijkpark slaat bij gemeente niet aan

Bewoners vinden de nieuwbouwplannen voor het Wielwijkpark gevaarlijk. Naar de nieuwbouw komt een smalle toegangsweg, waar volgens bewoners grote voertuigen bijna niet kunnen manoeuvreren.
Petra Scheurwater | 24 januari 2018 17:31 | Aangepast op 24 januari 2018 17:31
De gemeente wil nieuwe woningen bouwen in het Wielwijkpark. Doordat het park in de plannen verplaatst wordt, komt het in de woonwijk te liggen. Voor de woningen moet er dus een weg worden aangelegd, waarvoor bomen moeten wijken.

Slecht voor het milieu, de luchtzuiverheid en kwaliteit van de groenbeleving volgens de bewoners. Ook is het een belasting voor de Reeweg Zuid.

De bewoners hebben een alternatieve ontsluiting voorgesteld aan de gemeente waardoor de Reeweg Zuid wordt gespaard. Maar de gemeente geeft er nog weinig gehoor aan.

Lees ook

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...

Papendrechter krijgt cel- en taakstraf én vermaning van zijn vrouw na rellen in Den Haag

De rechter heeft twee mannen uit Papendrecht en Schiedam veroordeeld voor hun aandeel in de rellen i...

Ruim 250 mensen gefouilleerd in Zwijndrecht na jongerengeweld, cameratoezicht blijft

De politie heeft de afgelopen maand ruim 250 mensen preventief gefouilleerd in vier Zwijndrechtse wi...

'A new Job with the Boss': vacatures in de regio op Drechtstad FM

Vanaf deze donderdagavond is er om 18.00 uur een nieuw radioprogramma op Drechtstad FM. ‘A new Job w...

James (33) dwong jonge slachtoffers naaktbeelden te sturen: ‘Ik was eenzaam’

Een man uit Ridderkerk zou volgens het Openbaar Ministerie zeker 17 jonge slachtoffer hebben afgeper...

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...