Dordrecht, Netherlands

Alweer een wietkwekerij

De politie heeft woensdagmiddag weer een wietplantage opgerold.
Gert van der Steen | 29 januari 2015 13:50 | Aangepast op 29 januari 2015 13:50
Na een melding op Meld Misdaad Anoniem gingen agenten een kijkje nemen aan de Jan van Brakelstraat in Wielwijk. In het portiek was de henneplucht al direct te ruiken en een warme luchtstroom uit een ventilatierooster vertelde de rest.

Na aanbellen werd niet opengedaan, dus werd het slot uitgeboord. Bij betreden van de woning werd de bewoner aangehouden, een man van 26 jaar.

De kwekerij was verdeeld over twee kamers met zo’n 400 potten, waarvan uit de helft kennelijk net was geoogst. Naar de betrokkenheid van een ander persoon wordt nog onderzoek gedaan.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...