André Bosman, lid van de Tweede Kamer voor de VVD, vraagt in een tweet aan ProRail of het aantal seinstoringen wel wordt bijgehouden.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Fé van Heusden | Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 29 oktober 2026 17:00
Mensen die normaal gesproken met de bus van Qbuzz van A naar B reizen, hebben woensdag een kleine kans dat de bus ook rijdt. Vakbonden CNV en FNV organiseren een landelijke ov-staking in het streekvervoer en buschauffeurs bepalen zelf in hoeverre ze hier aan meedoen.
Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.
Op meerdere plekken in de regio is vorige week illegaal vuurwerk in beslag genomen. Het gaat onder meer om honderden cobra's, verschillende soorten shells en nitraten. Een 16-jarige jongen uit Dordrecht en een 25-jarige vrouw uit Arkel zijn aangehouden.
Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.
De Stadswinkel van de gemeente Dordrecht, de Sociale Dienst Drechtsteden en VVV Dordrecht verhuizen in de week van 16 november naar het Dordthuis. Door de verhuizingen zijn de drie organisaties tijdelijk gesloten. Bibliotheek Aanzet is al bezig met verhuizen, maar sluit haar deuren niet volledig. Eind november openen de vier organisaties hun deuren op de nieuwe locatie aan de Spuiboulevard.
De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”