gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ambachter langer vast na steekpartij musical

9f702fab31e6db48a4483fc963e7bad6

De 44-jarige man die twee weken geleden werd opgepakt voor een steekpartij in Alblasserdam, blijft nog drie maanden langer vastzitten. Dat heeft de raadkamer van de rechtbank donderdag besloten. Bij de steekpartij raakte een basisschoolleraar uit Dordrecht gewond.

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De verdachte uit Hendrik-Ido-Ambacht zat die avond tijdens een groep 8-musical in de zaal, toen twee andere mannen op hem afkwamen. Vervolgens ontstond ruzie tussen de drie mannen. Hierbij raakte er één gewond. Ook een 53-jarige basisschoolleraar werd neergestoken. De leraar probeerde de ruzie waarschijnlijk te sussen.


Later hield de politie de drie mannen aan. De twee medeverdachten, een 35-jarige man uit Alblasserdam en een man van 39 jaar uit het Groningse Drieborg, zijn eerder al vrijgelaten. Zij zijn nog wel verdachten in de zaak.

De Ambachter blijft dus nog langer vastzitten. Hij zou naast de leraar ook een van de medeverdachten gestoken hebben. Hij wordt verdacht van twee keer poging tot doodslag.

Lees ook

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

tv47kenya

Sliedrechter benoemd tot minister in omstreden parallelle regering Sudan

Een man uit Nederland is begin mei benoemd tot minister van Justitie in een omstreden regering van de Rapid Support Forces (RSF) in Sudan. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS. Bronnen melden aan Rijnmond dat het gaat om een man uit Sliedrecht.

fotoletsruilwinkel

Veiling moet ruilwinkel van de ondergang redden: ‘Moeten alles bij elkaar schrapen’

De LETS Ruilwinkel in Dordrecht zit financieel in zwaar weer. De winkel heeft een conflict met voormalig voorzitter Ruby Pichel, die geld heeft weggesluisd. Omdat zij in hoger beroep is gegaan tegen een uitspraak van de rechter, is het geld nog niet teruggestort op de rekening. Nu moet een veiling het winkeltje van de ondergang redden.

Artikelfoto Ridderkerk openingstijden

Na 16 jaar discussie kunnen winkels in Ridderkerk open op zondag

Ridderkerkers kunnen vanaf 4 oktober op zondag gaan winkelen. De gemeenteraad keurde donderdag een initiatiefvoorstel voor zondagsopening goed. Het voorstel was ingediend door de coalitiepartijen Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks. Achttien raadsleden stemden voor, elf waren tegen.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.