Dordrecht, Netherlands

Ambulancedienst fietst voor Hersenstichting

Tien medewerkers van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid gaan in vier dagen 1100 kilometer fietsen voor de Hersenstichting. Bij deze gelegenheidsrit ‘Cycling for Brains’ van 2 tot en met 6 oktober bezoeken ze alle regiokantoren in Nederland. Dat zijn er 25.
Gert van der Steen | 4 september 2017 12:36 | Aangepast op 4 september 2017 12:36
Zij willen met deze actie geld inzamelen voor onderzoek. Daarom vragen ze alle hoofdkantoren om intern de medewerkers te vragen om één overuur te doneren en hen tijdens deze vier dagen te ontvangen om het geld symbolisch op te halen.

De tien deelnemers vertrekken vanuit hun eigen hoofdkantoor in Zwijndrecht en komen daar op 6 oktober ook weer terug. Ze worden gevolgd door een begeleidingsteam vanuit de ambulancedienst.

De keuze om voor de Hersenstichting te fietsen is ingegeven door de vele malen dat de ambulancemedewerkers met hersenschade door o.a. beroerte in aanraking komen.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...