gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ambulancedienst fietst voor Hersenstichting

Tien medewerkers van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid gaan in vier dagen 1100 kilometer fietsen voor de Hersenstichting. Bij deze gelegenheidsrit ‘Cycling for Brains’ van 2 tot en met 6 oktober bezoeken ze alle regiokantoren in Nederland. Dat zijn er 25.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Zij willen met deze actie geld inzamelen voor onderzoek. Daarom vragen ze alle hoofdkantoren om intern de medewerkers te vragen om één overuur te doneren en hen tijdens deze vier dagen te ontvangen om het geld symbolisch op te halen.

De tien deelnemers vertrekken vanuit hun eigen hoofdkantoor in Zwijndrecht en komen daar op 6 oktober ook weer terug. Ze worden gevolgd door een begeleidingsteam vanuit de ambulancedienst.

De keuze om voor de Hersenstichting te fietsen is ingegeven door de vele malen dat de ambulancemedewerkers met hersenschade door o.a. beroerte in aanraking komen.

Lees ook

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

arkelrechtbank

Syrische terreurverdachte Ayham A. (41) uit Arkel: 'Ik was geen IS-strijder'

Een 41-jarige man uit Syrië, die begin 2023 werd opgepakt in Arkel, zegt dat hij geen leidinggevende rol heeft gehad binnen de terreurorganisatie IS. Volgens Ayham A. is er sprake van een persoonsverwisseling. Hij betoogde dat maandag, op de eerste dag van de rechtszaak tegen hem.

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.