gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ambulancedienst geeft tips voor jaarwisseling

Officieel mag het pas vanaf oudjaarsdag 18:00 uur, maar je hoort het nu al genoeg: vuurwerk. Oud en nieuw is voor hulpdiensten elk jaar weer een drukke nacht en ze bereiden zich van te voren goed voor. De brandwondenkit wordt aangevuld en de vuurwerkbrillen worden uit de kast gehaald.

Lotte Koreman |  | Aangepast op
Laura en Linda hebben hun ambulancewagen in ieder geval klaargemaakt: "ons verbandmateriaal is altijd up-to-date natuurlijk, maar we checken alles zorgvuldig. We nemen extra brandwondenkits mee, want die zijn het hardst nodig".

De belangrijkste tips van het ambulancepersoneel zijn om legaal vuurwerk te kopen en dit altijd vanuit een fles af te steken. Ook is het belangrijk het aan te steken met een lont. Daarnaast benadrukt het personeel van de ambulance dat ze het rond oudjaar altijd erg druk hebben. "Bel dus echt alleen als je direct hulp nodig hebt. Voor een klein brandwondje zijn wij niet nodig, zorg dan dat je het goed koelt en bel desnoods de huisartsenpost."

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

pw20260801_WAL5518

Moeizame generale voor FC Dordrecht: nederlaag tegen Belgische beloften

Zes dagen voor de competitiestart heeft FC Dordrecht niet bepaald overtuigd. In eigen stadion was RSCA Futures - het beloftenteam van Anderlecht uitkomend op het tweede Belgische niveau - met 0-2 te sterk.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.