Dordrecht, Netherlands

Ambulances op Statenplein

Medewerkers van de ambulancedienst staan tot twee uur vanmiddag op het Statenplein. Ze leggen sinds vanochtend het werk tijdelijk neer voor een nieuwe CAO.
Peter Tromp | 15 september 2015 11:19 | Aangepast op 15 september 2015 11:19
De ambulancemedewerkers geven demonstraties reanimeren en meten bloedruk op. Ze vertellen passanten waarom ze het werk neerleggen. 
Het personeel voert al geruime tijd actie. Zo melden ambulances zich pas beschikbaar als ze weer terug zijn op hun post, in plaats van op het moment dat de ambulance leeg is. Het vervoer van slachtoffers is niet in gevaar. Die ritten gaan gewoon door.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...