Verdediger Mawouna Amevor heeft een contract getekend in Marokko en verlaat dus FC Dordrecht.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
De politie is nog altijd op zoek naar de man die in april vorig jaar een juwelier in Sliedrecht heeft overvallen. Beelden van de overval zijn maandagavond getoond in het tv-programma Opsporing Verzocht.
Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.
Bibliotheek AanZet komt met iets nieuws: een tablet waarmee kinderen kunnen onderzoeken wat hun volgende leesboek gaat worden. Een Blieb. Via een tablet maken kinderen een eigen robot en kiezen ze een wereld, onderwerp en emotie die ze interessant vinden. De Blieb geeft dan op basis van die keuzes boekentips.
Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.
Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.
Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.