gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Amstelwijck sluit niet

Ziekenhuis Amstelwijck gaat toch niet dicht op 15 december. Het ziekenhuis krijgt de verhuizing van een aantal afdelingen niet op tijd rond. Hoe lang patiënten nog naar Amstelwijck moeten komen, is niet bekend. Het gaat om maximaal een half jaar.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Drie afdelingen blijven voorlopig zitten in het oude gebouw aan het Van der Steenhovenplein. Het gaat om het Regionaal Bekkenbodemcentrum, een deel van de polikliniek Oogheelkunde en een kantoorafdeling waar medische archieven worden gedigitaliseerd.

Volgens bestuursvoorzitter Peter van der Meer kan daardoor een relatief kleine groep patiënten nog niet worden doorverwezen naar locatie Dordwijk van het Albert Schweitzerziekenhuis: "We hadden dat liever anders gezien, maar we hebben dit besluit op het laatste moment toch genomen, omdat we anders in de knel zouden kunnen komen met verhuizen."

De voorzitter erkent dat de sfeer in het deels lege ziekenhuis niet optimaal is voor zowel patiënten als medewerkers. De receptiebalie is niet meer in gebruik. De verhuizing van het grootste deel van Oogheelkunde naar het ziekenhuis in Zwijndrecht gaat in december wel door. 

De bedoeling is dat de afdelingen uiterlijk 1 juli 2017 wel zijn verhuisd. Voordeel voor de achterblijvers is dat je bij Amstelwijck gratis kan parkeren.

Lees ook

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Teleurstelling voor 1400 deelnemers: Zoomer Wantijrun vanwege hitte afgelast

De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.