In deze bijzondere corona tijden voeren tal van Dordtse horeca ondernemers allerlei acties om toch nog iets van omzet te draaien
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.
Weggebruikers op de A16 bij Dordrecht moesten vrijdagmiddag rekening houden met flinke vertraging op de A16. Er was een politieactie bij de Drechttunnel richting Breda, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat. Ook de Koninklijke Marechaussee was daarbij betrokken.
jongerengeweld
Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.
De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.
Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.
De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.