Dordrecht, Netherlands

Anna Majchrzak geeft concert voor publiek in Trinitatiskapel

De sopraan Anna Majchrzak, vaste soliste bij André Rieu, geeft op 1 augustus samen met pianist Arjan Breukhoven een exclusief concert in de Trinitatiskapel. Het thema van het concert is "Van Bach naar Rieu": er is publiek welkom in de kapel.
Corrado Francke | 6 juli 2020 11:43 | Aangepast op 6 juli 2020 11:43
Sopraan Anna Majchrzak treedt in vele landen van de wereld op als vocale soliste bij André Rieu en pianist/organist Arjan Breukhoven speelt solistisch ook jaarlijks op talrijke internationale concertpodia.

Tijdens het concert komt muziek van Andrew Lloyd Webber, Piazzolla, Cilea, Ramirez, Parton, Morricone en andere beroemde componisten aan bod.

Het concert begint 's avonds om acht uur.

Lees ook

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...