Dordrecht, Netherlands

Anna Majchrzak geeft concert voor publiek in Trinitatiskapel

De sopraan Anna Majchrzak, vaste soliste bij André Rieu, geeft op 1 augustus samen met pianist Arjan Breukhoven een exclusief concert in de Trinitatiskapel. Het thema van het concert is "Van Bach naar Rieu": er is publiek welkom in de kapel.
Corrado Francke | 6 juli 2020 11:43 | Aangepast op 6 juli 2020 11:43
Sopraan Anna Majchrzak treedt in vele landen van de wereld op als vocale soliste bij André Rieu en pianist/organist Arjan Breukhoven speelt solistisch ook jaarlijks op talrijke internationale concertpodia.

Tijdens het concert komt muziek van Andrew Lloyd Webber, Piazzolla, Cilea, Ramirez, Parton, Morricone en andere beroemde componisten aan bod.

Het concert begint 's avonds om acht uur.

Lees ook

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...