Dordrecht, Netherlands

Anti-homoverdachten op vrije voeten

De vier mannen die vorige week zijn aangehouden vanwege de mishandeling van een homoseksuele man, komen volgende week weer vrij. Hun voorarrest wordt geschorst. Dat meldt RTV Rijnmond.
Peter Tromp | 13 april 2018 09:43 | Aangepast op 13 april 2018 09:43
 Het gaat om vier mannen uit Dordrecht tussen de 18 en 21 jaar. De twee minderjarige jongens van 14 en 16 jaar die eerder werden opgepakt, blijven voorlopig nog vastzitten.

De verdachten behoren mogelijk tot een groep die mannen opwachtte die via datingapp Grindr afspraakjes hadden gemaakt. Eén van de slachtoffers werd in elkaar geslagen toen hij op 31 maart op de afgesproken plek aan de Smitsweg in Dordrecht verscheen.

Een nacht later dreigde hetzelfde te gebeuren met een andere man aan de Schenkeldijk. Hij werd achternagezeten en wist te ontkomen aan zijn belagers. Beide slachtoffers deden aangifte.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...